2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزیزم بالینی بازار کارش بهتره یا عمومی؟ اصن چ فرقی دارن؟

منم اتفاقا اینو تحقیق کردم یه دکتری بهم گفت بالینی نیاوردی برو عمومی حساس نشو چون بازار کارش یکیه فقط توی بالینی بیمارستان روانی میتونی بری فکر میکنم عمومی نمیشه همین اگر مشتاق بیمارستان نیستی عمومی هم رفتی خوبه چون با کارگاه میتونی مباحثی که از بالینی دوست داشتی رو جبران کنی بازم البته تحقیق کن من اینطوری شنیدم

منم اتفاقا اینو تحقیق کردم یه دکتری بهم گفت بالینی نیاوردی برو عمومی حساس نشو چون بازار کارش یکیه فق ...

اهادممنونم میگم برا ارشد بنظرم مدرسان از همه کاملتره من ی کانالم دارم فایل رایگان روانشناسی میذاره خاستی بگو

2738
اهادممنونم میگم برا ارشد بنظرم مدرسان از همه کاملتره من ی کانالم دارم فایل رایگان روانشناسی میذاره خ ...

میخوام 

البته مشاورم به من گفت کتاب اصلیتو بخون مدرسان نخون منم دو دلم نظر شما چیه ؟

مدرسان خیلییی جامعه بنظرم من ک وقت واسه منبع خوندن ندارم Ravanfile تلگرام سرچ کن

منم موافقم ولی ایشون میگه تو وقت داری و مدرسانم از منبع اصلی تهیه شده اونو بخون 

من راستی ۱۴۰۲ میخوام کنکور بدم وقت دارم

منم اتفاقا اینو تحقیق کردم یه دکتری بهم گفت بالینی نیاوردی برو عمومی حساس نشو چون بازار کارش یکیه فق ...

سواد بالینی کجا سواد عمومی کجا کی گفته فرقی ندارد

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
سواد بالینی کجا سواد عمومی کجا کی گفته فرقی ندارد

عرض کردم با مطالعه کتاب و کارگاه تا حدودی میشه به مطالبی که دوست داریم نزدیک بشیم

و از جهت بازار کار خیلی اختلافی نداره

جز بیمارستان

2706