2737
2734

قبل از اینکه تاپیک رو شروع کنم بگم انقدری حالم بده که لطفا اگد میخوایید مسخره بازی کنید تیکه بیایید و .... لطفا تاپیکو ترک کنید 

بابای من توی کار دکوراسیون داخلی خونس درامدش خوبه چون فروشگاهش خیلی سالاونجاست و میشناسنش روزی ۳۰ میلیون هم سفارش میگیره که مقدار زیادیش سود 

ولی فقط بلد خرج خودش کنه ساعت فلان مدل لباس فلان و اینکه ملک بخره منم تک بچم ولی نمی دونید  همه فکر میکنن دنیا به کامم 

الان که دارم مینویسم به فاطمه زهرا قلبم شکسته با گریه دارم اینارو مینویسم از ازن همه درامد فقط ماهی ۱ میلیون بهم نیده 

منم دانشجوی پیراپزشکی ام یال ۳ ام ۱۴۰۲ فارغ التحصیل انقدرم درس و کاراموزیم سنگبن که واقعا نمی تونم سز کار برم هر ماه سر پول توجیبیکلی اذیت میشم هر چقدرم که میخوام از اینور اونورش بزنم با اتوبوس میرم خب منم جوونم دوستام میگن بیا برین رستوران میرم ولی همش نگران پولم 

اگر نداشت میگفتم خب نداره گناه داره 

داره الان شنبه میخواد ببرتمون کنسرت با خودش جایی میریم خوب خرج میکنه سفر خوب میبرمون ولی پول تو جیبی میخواد به من و مادرم بده جونمون رو بالا میاره 

حالم از پول بهم میخوره که هر ماه به خاطر باید کلی اشک بریزم اینکه کم میارم مادرمم توقع داره کادو روز مادرم کن فیکون کنم در صورتی که خودش روز دختر ۲۰۰ تومن بیشتر بهم نداددد

خیلی حالم بده

نمی دونم یراهی بهم بگید 

تا زمان فارغ التحصیلیم 

میتونی برای نفقه ات شکایت کنی ولی کار درستی نیس🤐

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۳۰۰ تومن بهش دادم بردمشم رستوران پیتزا خوردیم بازمیگه کم در صورتی که خودشروز دختز ۲۰۰ تومن بیشتر بهم نداد انقدر میشینن حساب کتاب میکنن گاهی وفتا با خودم میگم شاید من بچه اینا نیستم 😔😔😔😔

2738
باعث ميشه مستقل و زرنگ بشي ازطريق اينستا لباس زنانه بفروش يا بهتراز همه برو دوره كاشت ناخن يا مژه ي ...

میگم که عزیزم دانشگاه  هر روز کاراموزی گذاشته تو بیمارستان برامون 

1 تومن که خوبه عزیزم وقتی بقیه چیزارو میخره برات. رستوران که بری بازم می مونه برات مگه چند بار میری& ...

تقریبا هر روز میرم بیمارستان کلی پول کرایه اس ۶۰۰ تومن ماهیانه فقط میره برای کرایه قبض موبایلم هست ۱۵۰ تومن پول باشگام رستوران هست 

لیزر میرم ماهی ۸۰ تومن اونم هست

من همون ماهی یه ملیونم ندارم خب از خرجای بیخودی بزن دیگه

تقریبا هر روز میرم بیمارستان کلی پول کرایه اس ۶۰۰ تومن ماهیانه فقط میره برای کرایه قبض موبایلم هست ۱۵۰ تومن پول باشگام رستوران هست 

لیزر میرم ماهی ۸۰ تومن اونم هست

2706