2726
عنوان

حق با من یا شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 34 پست
خب راست میگ چ اشکال داده

آخه منم خسته میشم با بچه ساعت آماده شم دوباره برگردم خونه

میزنم گیتارو میخونم 😍🙃میزنی زااار و میدونی🙃من اینجوری خالی میشم 🙃🙃تو اینجوری نمیتونی😔🙃میرم تو ماشینو فقد با ی موزیک داد میزنم. میرم ولی یادت نره. برنده بازی منم 😏برو و دوراتو بزن. میرمو دور نمیزنم 😢😏      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق با شوهرته.برو اشپزی کن برگرد باهم برید منم همین کارو کردم

وواقعا بهت بر نخورد

میزنم گیتارو میخونم 😍🙃میزنی زااار و میدونی🙃من اینجوری خالی میشم 🙃🙃تو اینجوری نمیتونی😔🙃میرم تو ماشینو فقد با ی موزیک داد میزنم. میرم ولی یادت نره. برنده بازی منم 😏برو و دوراتو بزن. میرمو دور نمیزنم 😢😏      

وقتی نزدیکین بگو بیاد دنبالت با هم برین خونه و بگردین 

حق با توئه ولی نذار شبتون الکی و سر هیچی خراب شه

صحبت از پژمردن یک برگنیست...گفت و گو از مرگ انسانیت است....
2728
از نظر من کمی داره بهونه میگیره

ننمیدونم 

زورم میاد اخه

خب عزیزم این که دیگه ناراحتی نداره همسر منم تنها بدون من جایی نمیره روش نمیشه ، خونه مامانت که نزدیکه برو غذارو بزار برگرد بعد با شوهرت با هم برین

چچرا بیشتر موقع ها تنها میاد

خب پس الان احتمالن داره بهونه میگیره بهرحال ببین شرایط چجوری خودت بهتر شوهرتو میشناسی اصولن اقایوپ یکبار به حرفشون گوش کنی دیگه حله موقعهای دیگه تو این شرایط دیگه گیر نمیدن بعضی اقایون اما پررو میشن حالا خودت ببین شوهرت جز کدوم دسته اس اگه جز دسته اول بهش بگو باشه عزیزم پس میرمو میام

یه زمان مناسب سر این موضوع کامل صحبت کن و بهش توضیح بده که رفت و آمد واست سخته و دلیلی برای این کار نیست ‌.

ولی فعلا امشبو خراب نکن.

بعد هم اینکه شاید شما هم به اون همچین حرفی زدی یا نظر این مدلی داشتی در برابر خانوادش،الان داره همون نظریه رو بهت میگه، اگر اینطوریه که اون موضوع رو هم با هم صحبت کنید بعدا و حلش کنین.

خب پس الان احتمالن داره بهونه میگیره بهرحال ببین شرایط چجوری خودت بهتر شوهرتو میشناسی اصولن اقایوپ ی ...

شوهر من رو بدی پرو میشه😂

یه زمان مناسب سر این موضوع کامل صحبت کن و بهش توضیح بده که رفت و آمد واست سخته و دلیلی برای این کار ...

مرسی. اتفاقا همین کارو میکنم😍

خب عزیزم این که دیگه ناراحتی نداره همسر منم تنها بدون من جایی نمیره روش نمیشه ، خونه مامانت که نزدیک ...

باشه عزیزم. مرسی از راهنماییت

نه حق باهمسرته

وایعا. خیلی عصبانیم ازش. حیفک شب باید بریم خونه مامانم

2706