2726
عنوان

حق با من یا شوهرم

351 بازدید | 34 پست

امشب میخایم بریم خونه مامانم. خونه مامانم نزدیکه بهم یخیابون اونورتر. شوهرم سر کاره من میحام زودتر برم شام بزارم برای مامانم.خودش همیشه بی حاله. بشوهرم میگم من میرم تو بیا. چون یکادو خریدم یکی دیگم میخرم گفتم کادورم خودم مبخرم. شوهرم میگه من تنها نمیام. تو بورو آشپزی کن برگرد خونه من دوش بگیرم با هم بریم. گفتم تاره عروسی ک خجالت میکشی. میگه تو بمن ارزش نمیدی یعنی چی تو اول بری بعد من پشت سرت راه بیافتم بیا م. زنوشوهر باید با هم برن. 

میزنم گیتارو میخونم 😍🙃میزنی زااار و میدونی🙃من اینجوری خالی میشم 🙃🙃تو اینجوری نمیتونی😔🙃میرم تو ماشینو فقد با ی موزیک داد میزنم. میرم ولی یادت نره. برنده بازی منم 😏برو و دوراتو بزن. میرمو دور نمیزنم 😢😏      

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خب اختلاف عقیده اس سخت نگیر. انجام بده اگه انقد نزدیکه خونه مامانت

زورم میاد اخه

میزنم گیتارو میخونم 😍🙃میزنی زااار و میدونی🙃من اینجوری خالی میشم 🙃🙃تو اینجوری نمیتونی😔🙃میرم تو ماشینو فقد با ی موزیک داد میزنم. میرم ولی یادت نره. برنده بازی منم 😏برو و دوراتو بزن. میرمو دور نمیزنم 😢😏      
با هم برید قشنگ‌تره ها 😀

خب منم ادمم سه ساعت با ی بچه آماده شم برم شام درس کنم  دوباره برگردم خونه خودم بعد دوباره لباس بپوشم بریم خونه مامانم مسخره نیست

وااا چقد ناز داره شوهرت بگو حالا هربار که تنها نمیای

چچرا بیشتر موقع ها تنها میاد

2706