2204
عنوان

روز زن چی کادو گرفتین

1403 بازدید | 74 پست

من ک امسال اولین سال زندگی متاهلیمه ولی از چندماه قبل میگفت من اون روز سرکارم اما از شانس بدش خونه بود اما دعوا راه انداخت تبریک خشک و خالی هم نگفت بجاش پیام داد ک ارزوشه من بمیرم ی زن جدید بگیره با وجودی ۱۴ابان امسال ازدواج کردیم

زندگی درد قشنگی ست ک جریان دارد💔

سلامممم خانوما ❤️❤️

من موقع بارداری مدام حالم بد میشد، حالت تهوع می گرفتم، قندم هم بالا رفته بوده. 😑😑🥹🥹

دوستم لیمومی رو بهم معرفی کرد و منم رژیم بارداریش رو گرفتم ☺️☺️🥰

بعدشم فهمیدم که رژیم پیش از بارداریش رو هم میدن. الانم که تو دوران شیردهی هستم رژیم شیردهی اش رو گرفتم که شیر کافی داشته باشم و نی‌نی😍 هم مواد مغذی بهش برسه 🥰🥰

واااااااقعا بهتون پیشنهاد می‌کنم حتما شما هم بگیرین که هم خودتون سالم بمونین و هم کوچولوتون سالم و خوشگل بشه 🥰

از اینجا میتونین رژیم لیمومی رو بگیرین

2050

ی سبد گل با انتخاب پسرم.پول به مقدار نسبتا زیاد که چندروز پیش برام پایا کرده بود و من نمیدونستم که واسه خودمه دیروز گفت که خواسته خودم راجبش تصمیم بگیرم واسه همین پول داده.و ی لباس خواب که گفت خواسته خودشم ی هدیه ای گرفته باشه

همینجوریشم دلم دیوونه نگاته😇😇همینجوریشم هرجا بری این دلم باهاته😉😉فقط تو، کنارم ،بمون چون، این دل دیوونه خام اون‌نگاته😍😍از اول به تو حس خوبی داشتمو دارم😊من از اول به تو همه حسمو هدیه دادم پس بدون که یه عمری تا همیشه این دل دیوونه پیش تو پیر نمیشه🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️
2051