2410
2553
عنوان

باردارا شماهم نوشابه میخورید؟😑

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 41 پست
پسره‌پس😍

🤣🤣🤣🤣جدی؟؟من شاید باورت نشه...عااشق شیرینی بودممم قبلا...الان اصلا نمیرم سمتش....لواشک اصلااا لب نمیزدم..به دندونام میخورد بدم می اومد..ولی الان دیک دندونام مهم نییت🤣🤣فقط ترشیش مهمه..

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..
دوغم دوسدارم،اما نوشابه یا دلستر یه چیز دیگن🥴🥺

من ک زده شدم ازشون..گاز دارن بدم میاد...قبلا دلستر دوس داشتم ..اونم انگور‌ک شیرین بود..الان دیگ دوس ندارم..فقط ذوغ انم چون ترشه دلم میکشن

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

🤣🤣🤣🤣جدی؟؟من شاید باورت نشه...عااشق شیرینی بودممم قبلا...الان اصلا نمیرم سمتش....لواشک اصلااا لب ...

من خودم

و هر کسی که ویار دوغ خنک داشت نی نی پسر بود

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
من ک زده شدم ازشون..گاز دارن بدم میاد...قبلا دلستر دوس داشتم ..اونم انگور‌ک شیرین بود..الان دیگ دوس ...

عزیزم😁

خدایا به بزرگیت قسمت میدم همه منتظرا رو دامنشون رو سبز کن💚
2720
من خودم و هر کسی که ویار دوغ خنک داشت نی نی پسر بود

چ جالب....انشالله خیره🌹🌹🌹

2714
هفته ای یه بار خوبه که🥺

ن همینشم با عذاب وجدان میخورم تا دلت بخاد پیتزا میخوزم😭😭😭😭😭

اسم کاربریم من نزاشتم یکی از دوستام گزاشته الان این کاربری شده برای من😐😐😐 خودمممم از این اسم خوشم نمیاد 😒دل آرام صدام کنید شما 
ب منم میگن سیاه میشه🥴

ن بابا همین دیشب ب دنیا اومد

ای ننه اینقدر تپلی و سفیده و بور هم شده🥺😍چشم آبی..🧡

میخام کنار هم پیر شیم بمیریم🔗🧡                           دوری هر کیو تحمل میکنم اما دوریه ت رو ن:/                  آخه دوریت واسه قلبم خود درده🥲                                اسمم یگانست نامزدم بهم میگه یکدانه😁🤍رزمی کار👊🏻🤎آی ام خانوم مهندس👩🏻‍🔧👩🏻‍💻دانشجو👩🏻‍🎓خانم آقای مهندس👨🏻‍🔧💙این کاربر قابلیت تبدیل دوست پسر ب شوهر را نیز دارد😁😂دارای پنج سال سابقه با عشقم😎🙈و الان هم نامزدیم😁💜ب قول تتلو:من تو شب دوتا ماه دارم...اونم دوتا چشمای توعه👀✨ تو چنان در دل و و جان رفته ک جان در بدنی پسرعمو جونم🤓💛می‌خوام با تو دوباره بچگی کنم🧿❤️🥺از عمیق ترین نقطه قلبم دوستت دارم🤤🧡 چ حس قشنگیه تا خودمو شناختم از همون بچگی حس عشق ب تو،تو وجودم ریشه زد🌍💚