2204
عنوان

باردارا شماهم نوشابه میخورید؟😑

306 بازدید | 41 پست

من نمیتونم نخورم هرروز با شوهرم دعواس سر نوشابه🥺 نمیشه ازش گذشت ،هم خوشمزس هم تا میخورم معدم اروم میشه🥴

خیلی خطر داره نوشابه؟

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستات خیره شدم خودت معجزه کن🙂💞 بلاخره معجزه شد،😍 در تاریخ۱۴۰۰/۷/۱۰ بی بی چکم مثبت شد،دعا کنید سالم بغلش بگیرم❤️🙏  خدایا به بزرگیت قسمت میدم همه منتظرا رو دامنشون رو سبز کن💚خدایا مواظب امانتیت هستم ،قول🥺 خودت مواظبمون باش،خودت معجزتو سالم بزار بغلم🥺خدای مهربونم تنهام نمیزاری میدونم🙏 راضیم به رضای تو ای خالق هستی🥺❤️ گرنگهدار من ان است که من میدانم🙂 شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🥺💚 برای سلامتی تو دلیم لطفا صلوات بفرستید❤️اجرتون با اقام ابوالفظل🥺🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

زیرو بخور یا اب گازدار 

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

نکن خواهشا😐

من یه دوست داشتن بارداریش صبحانه با شکم خالی میخورد😦😦

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرجا چراغی روشنه از ترس تنها موندنه... ای ترس تنهای من، اینجا چراغی روشنه💁آه هیدن فرزندم👶💞 الیزابت با ساق شلواری 💙 ایلشاه ۷ ام💜زن پرنده lady bird💚سریره(همون که همیشه اولین کامنته)💘بچه مدرسه ای نمونه💓عذرا مثل جت نرو💖جودی77about💞کهـربا💛 (🌙🌹00)💝سوئیتر👑 (🌰84)🌹 الیزابت۸۱بنت🌸 عaسsaلl🍯 آسیاss💪 یکدانه هستش😎 دلبر اما جومونگ😈 (30📘)🎀 یه بچه مشدی🥪  لینک حرف ناشناسhttps://harfeto.timefriend.net/16469353197393
نخور خوب نیس

چرا😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستات خیره شدم خودت معجزه کن🙂💞 بلاخره معجزه شد،😍 در تاریخ۱۴۰۰/۷/۱۰ بی بی چکم مثبت شد،دعا کنید سالم بغلش بگیرم❤️🙏  خدایا به بزرگیت قسمت میدم همه منتظرا رو دامنشون رو سبز کن💚خدایا مواظب امانتیت هستم ،قول🥺 خودت مواظبمون باش،خودت معجزتو سالم بزار بغلم🥺خدای مهربونم تنهام نمیزاری میدونم🙏 راضیم به رضای تو ای خالق هستی🥺❤️ گرنگهدار من ان است که من میدانم🙂 شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🥺💚 برای سلامتی تو دلیم لطفا صلوات بفرستید❤️اجرتون با اقام ابوالفظل🥺🙏

هر روز بده

ماهی دوسه بار بخور

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولـد یکسـالگی دختــرم💕💜❤🧡💛💚💙❤💜💕حـنانـه جونم روزی که برای اولیـن بار رفتم سونوگرافی و صدای قلبـت رو شنیـدم دقیـقا پـنج هفته و پـنج روزت بود؛ دکتر گفت خیلی زود قلــبـ❤ــش تشـکیل شـده😍همـون موقع فهمیـدم که خدا یه فرشـته مـهربون بـهم هدیـه داده؛دوستت دارم بهانـه بـودنـم💜

من اصلا نمیخورم حتی قند نمیخورم نوشابه اشغاله مزخرف ترین نوشیدنی هست اب قند طعم دار رنگی 😐

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#نه_به_کودک_همسری 😕 یک دهه شصتی 🥰 همسرم ♥️ دخترم ♥️😍
2050

فقط زیرو نخور

بقیه اش در حد اعتدال مشکلی نیست اگر دیابت بارداری نداری

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
نکن خواهشا😐 من یه دوست داشتن بارداریش صبحانه با شکم خالی میخورد😦😦

چیشد بعدش😯

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چیشد بعدش😯

زایید

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرجا چراغی روشنه از ترس تنها موندنه... ای ترس تنهای من، اینجا چراغی روشنه💁آه هیدن فرزندم👶💞 الیزابت با ساق شلواری 💙 ایلشاه ۷ ام💜زن پرنده lady bird💚سریره(همون که همیشه اولین کامنته)💘بچه مدرسه ای نمونه💓عذرا مثل جت نرو💖جودی77about💞کهـربا💛 (🌙🌹00)💝سوئیتر👑 (🌰84)🌹 الیزابت۸۱بنت🌸 عaسsaلl🍯 آسیاss💪 یکدانه هستش😎 دلبر اما جومونگ😈 (30📘)🎀 یه بچه مشدی🥪  لینک حرف ناشناسhttps://harfeto.timefriend.net/16469353197393
زیرو بخور یا اب گازدار 

زیرو ممنوعه 

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

زنعموی من از اول بارداریش هرشب میخورد.

الانم دیروز پسرش دنیا اومد ی پسر سفیده و چشم و مورنگی و تپل قشنگ...همه هم میگفتن نخور بچه سیاه میشه و اینا...

میخام کنار هم پیر شیم بمیریم🔗🧡                           دوری هر کیو تحمل میکنم اما دوریه ت رو ن:/                  آخه دوریت واسه قلبم خود درده🥲                                اسمم یگانست نامزدم بهم میگه یکدانه😁🤍رزمی کار👊🏻🤎آی ام خانوم مهندس👩🏻‍🔧👩🏻‍💻دانشجو👩🏻‍🎓خانم آقای مهندس👨🏻‍🔧💙این کاربر قابلیت تبدیل دوست پسر ب شوهر را نیز دارد😁😂دارای پنج سال سابقه با عشقم😎🙈و الان هم نامزدیم😁💜ب قول تتلو:من تو شب دوتا ماه دارم...اونم دوتا چشمای توعه👀✨ تو چنان در دل و و جان رفته ک جان در بدنی پسرعمو جونم🤓💛می‌خوام با تو دوباره بچگی کنم🧿❤️🥺از عمیق ترین نقطه قلبم دوستت دارم🤤🧡 چ حس قشنگیه تا خودمو شناختم از همون بچگی حس عشق ب تو،تو وجودم ریشه زد🌍💚
من اصلا نمیخورم حتی قند نمیخورم نوشابه اشغاله مزخرف ترین نوشیدنی هست اب قند طعم دار رنگی 😐

دلت میاد 😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من دیابت بارداری گرفتم . دکترم بهم گفت زیرو میتونی بخوری . من نمیخورم ولی گاهی هوس کنم میخورم . بعدشم چک میکنم  قندم اصلا بالا نمیره .. پایین ترم میاد😁کلا برعکسم من 

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
زنعموی من از اول بارداریش هرشب میخورد. الانم دیروز پسرش دنیا اومد ی پسر سفیده و چشم و مورنگی و تپل ...

ب منم میگن سیاه میشه🥴

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2051