2733
2734
عنوان

اینجا کسبو داریم ک با متاهل تو رابطه باشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4364 بازدید | 212 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شایدم خودشون خبانت دیدن عقده ای شدن میخوان زندگی همرو نابود کنن 

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
من کار به افکهر دیگران ندارم .ولی قضاوت داریم تا قضاوت.هز نظر من خیانتکار قضاوتی نداره وقتی جرمش ثاب ...

گفتم برو کلیپ رامبد جوان رو ببین بگو چشم .... آدمهایی که از خودشون مطمئنن خطرناکترند

2728
همین داره دیوونم میکنه فقط میخوام ی بار کامل رو بشه نتونه چیزی بگه

هرچی ام بشه باز اززیرش در میرن.اینستاش رو نصب کن رو گوشی خودت ببین چه غلطی میککه

کنه نباش😏کنه ها جاشون مشخصه:آشغالدونییی😏
شایدم خودشون خبانت دیدن عقده ای شدن میخوان زندگی همرو نابود کنن 

اخه وقتی خود ادم درد بکشه میتونه اون دردو ب یکی دیگم بده؟بخدا من نمیتونم

دعا کنید زندگیمون خوب شه😔
میزنه زیرش   همین ک قبول کنه من اروم مبشم از خر فرض شدن متنفرم

خب همینا رو به خودش بگو..

بگو اگر قابل حل کردن نیست،

بریم روانشناس..تا بهتر بتونیم برای زندگی مون تصمیم بگیریم.

بگو من اصلا میخوام درباره تو و زندگیم تصمیم بگیرم.

هرچی ام بشه باز اززیرش در میرن.اینستاش رو نصب کن رو گوشی خودت ببین چه غلطی میککه

نصب کردم ک اینارو دیدم

بابا قبول نمیکنه میگم هک کردن گوشیمو

یا اون استوری گذاشته من نمیدونم

یا خودت چت کردی     یا تو فرستادی و و و 

2738
اخه وقتی خود ادم درد بکشه میتونه اون دردو ب یکی دیگم بده؟بخدا من نمیتونم

خب میبینن خودشون مثلا خیانت دیدن جدا شدن با اینک ادم وفاداری بودن ولی مثل یه اشغال باهاشون رفتار شده بعد انقدر قاطی میکنن ک میبینن دونفر باهم خوبن میخوان زندگی اون طرفم خراب کنن حسادت میکنن میگن دیگی ک واس من نجوشه میخوام‌سر سگ توش بجوشه به خصوص اگر از اون زنه هم خوششون نیاد بعد میرن مخ شوهرشو میزنن ک عقدشون ارضا شه ولی نمیشه ک خنجریه ب خودشون

این نظر منه

دلایل دیگ رو نمیدونم

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
خب همینا رو به خودش بگو.. بگو اگر قابل حل کردن نیست، بریم روانشناس..تا بهتر بتونیم برای زندگی مون ...

فک میکنی نگفتم؟اونسری نشستن گفتم عزیزمن عشق من اگه میبینی کسیو دوس داری نمیتونی ول کنی بگو کمکمت میکنم    یا میشه یا میری بااون یا ه چی ک تو بگی مشکلی چیزی داری باهم حل کنیم قیافمو دوس نداری هرجور دوس داری عمل کنم بدنمو دوس نداری هرجور میخوای درست کنم   بازم قبول نکرد

گفتم بخدا دوست دارم فقط میخوام زندگیمونو حفظ کنم خراب نشه

2706