2737
2734
عنوان

حالم خوب نیست

129 بازدید | 10 پست

با مادرشوهرم حرف نمی‌زنم بمن فش داده بود شوهرم گیر داده امروز ک روز مادر بریم اونجا منم گفتم ی موقعی بریم ابجیت داداشت نباشن اونام بهم بی احترامی کردن گفت خفشو با اونا چیکار داری با اینک خودش با چشای خودش دیده چقد عذابم دادن حالا من فعلا نامزدم خونه خودم نرفتم بهم فش همه کس کشید گف ن ابحیع ت خوبه بعد قسم خورد نمیخامت برو الانم زنگ زد ب بابام بابامو کشوند پیش خودش بنظرتون میخاد بگه حالم بده واقعا بابامم سمت اونه طرف منو نمیگیره طلاقم بگیرم هم اخلاق بابام بده هم مامانم بیشتر عذاب میکشم چیکار کنم 😔😔😔😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
طلاق بگیر اخلاق مامان و بابات و ی مدت تحمل کنی تا ی شوهر دیگه کنی خیلی بهتره تا ی عمر خودتو بدبخت کن ...

این تنها اینجوری نیس داداشاشم اینجورین روزی ک من عقد کردم جاریم گف بدبخت شدی ولی من نفهمیدم عقلم نرسید

همیشه اخلاقش اینطوری؟

با اخلاق بد نساز

اخلاق بد درست نمیشه چون ذات ادم

آرزویم این است                                                                       آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست🦋💖
2738
خب پس نباید عصبانیش کنی

چجوری عصبانیش نکنم 

رفتار خانوادش میبینه هیچی نمیگ من نباید ناراحت بشم نباید بهش بگم ک بدونه هیچموق سمت من نبوده همیشه سمت خانوادش بوده این عذابم میده 

چجوری عصبانیش نکنم  رفتار خانوادش میبینه هیچی نمیگ من نباید ناراحت بشم نباید بهش بگم ک بدونه ه ...

باید قلقشو بگیری

حرفاتو یه جور بزنی عصبی نشه و وقتی داره عصبانی میشه دیگه تموم کنی ادامه ندی