2410
2553
عنوان

ازدواج قسمته؟؟

563 بازدید | 27 پست

سلام بچه ها ازدواج قسمته؟؟

من یه خواستگار دارم سنتیه ۶ ماهه داریم برا شناخت حرف میزنیم.تو این ۶ ماه چند بار قرار بوده عقد صورت بگیره ولی هر سری ،سر یه اتفاق غیر عمدی بهم خورده و به بعد موکول شده.

احساس میکنم این آقا قسمتم نیست که جور نمیشه؟؟

شماام به قسمت اعتقاد دارین؟؟

.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

به قسمت اعتقادی ندارم

من نمیتونم برم با یه معتاد ازدواج کنم و بگم قسمت بوده

یا مثلاً یکی اونقد از دست شوهرش کتک میخوره میگه قسمتم اینه

خدا به انسان عقل داده تا انتخاب کنه 

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2714
به قسمت اعتقادی ندارم من نمیتونم برم با یه معتاد ازدواج کنم و بگم قسمت بوده یا مثلاً یکی اونقد از ...

خب تو همسرتو انتخاب کن هر کیو که دوس داری انتخاب کن ببین میشه؟؟؟؟  مطمئن باش نمیشه 

واقعا تلاش میکنیم ولی انگار بوجود اومدن اتفاقا دست ما نیست مثلا یه بار مامانش تصادف کرد. و.....

آره قسمت هس دیگه هر چی خدا بخاد 

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐
خب تو همسرتو انتخاب کن هر کیو که دوس داری انتخاب کن ببین میشه؟؟؟؟  مطمئن باش نمیشه

چرا نمیشه

وقتی که من ملاک هایی دارم که از نظر خودم خوب و منطقیه خب میرم با کسی وارد رابطه میشم که اینارو داشته باشه و اگه نداشته باشه ردش میکنم

قبول نمیکنم که بگم قسمت بوده

ما خودمون سرنوشتمونو میسازیم 

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2706