2733
2734

چرا من از پایانش هیچ حسی ندارم؟باورم نمیشه که تموم شده.

البته پایان هر قصه ای شروع یک قصه دیگست ...

و حالا یه قصه دیگه شروع شده که باید به اخر برسه.

+کاری بود که باید انجام میشد و هی میگفتم چرا تموم نمیشه ولی حالا که تموم شد من هیچ حس خاصی ندارم ": (

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

+راستی ، اینم بگم

کامنت می نویسین تا لایک نکردم یعنی نخوندمش

الان اومدم دیدم 3 تا نوتیف دارم

ولی نمیدونم کامنتش چی بود

2738

بچه ها ممنون ازتون

ماموریت با موفقیت انجام شد ": )

کاربر مورد نظر  اون فرضیه در اون تاپیک ( اینجا ) نفر اول لیست آنلاینی بود. پس میشه نتیجه گرفت اون فرضیه واقعیت داره.

😂ما ک هیچی نفهمیدیم ای بابا فقط خندم گرفت

یه  کاری به شدت سخت و خفن که پوستت کنده بشه تا به سرانجام برسه اما وقتی کار تموم شد هیچ حسی نداشته باشین.

شروع یه قصه دیگه چقدر سخته.الان کی میخواد اینجا رو که ترکیده جمع کنه؟

نه میشه از ورد جادو استفاده کرد و نه کسی میاد کمک

اول و اخرش خودممم

باید پاشم ": ) 

کاربر هوپا گفته

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

---------------------------

عزیزم شما اول بذار مامان بچه ها پیدا بشه بعد راجع به این چیزا حرف بزن.تازه واردی؟ قبلا یکی دیگه می اومد.مهشید خانم گمونم بود.

بچه ها ممنون ازتون ماموریت با موفقیت انجام شد ": ) کاربر مورد نظر  اون فرضیه در اون تاپیک ...

ب مولا اگه یک‌کلمه اشو فهمیده باشم 

فکر میکنم در نهایت کل زندگی ب عمل دل کندن منتهی میشه، ولی چیزی که بیشتر از همیشه ادم رو اذیت میکنه اینه که هیچ فرصتی پیدا نکنی که بگی خداحافظ .... 
2706