2726
عنوان

کمک😄

187 بازدید | 12 پست

از صبح دوتا کیک پختم بو تخم مرغ میداد اولی 

دوتاشون که اصلا پف ندارن میخوان حجمش بالا باشه تا با خامه اینا تزئینش کنم ولی کلن پف نداره اصلا 

اگه دستور خوب ک خودتون امتحان کردین بلدین بگین 

سفیده رو باید زیاد هم بزنی 

همم وانیل به اندازه بریز 

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚         خُدایـا حَرام کُن بَر مَن هَر غَمی را بِجُز غَمِ "حسیـ♡ـن ‌را                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وانیل با کیفیت بزن و حتما حین هم زدن تخم مرغ کناره ها رو تمیز کن نطفه تخم مرغ رو هم بر دار

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2728

همون دوتا رو برش بزن خامه کشی کن تو خامه وانیل بزن بوش میره

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
دوتاشم بزارم رو هم اندازه یکی نمیشه 🤣

خسته نباشی پس پنکیک هستن تا کیک 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤