2733
2734
عنوان

سوال زنونه بیاااااین یه لحظه

318 بازدید | 35 پست

من دیشب خواب جنسی دیدم 

نواربهداشتی هم داشتم یه دو باری از خواب پریدم دیدم دارم تحریک میشم اما چون خواب الود بودم اهمیت ندادم هنوز هوش و حواس نداشتم 

دیشب نوار بهداشتیه به خودم فشار دادم 

حالا میگم نکنه نواربهداشتی داخل شده و به بکارتم اسیب زده 😐 اگه به نظرتون بر خلاف شرعه تاپیکم برید بیرون استرس دارم حوصله بحث با مریم مقدسا رو ندارم 😭 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برخلاف شرع نه ولی بر خلاف عقل چرا

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2731
2738

ن من قبل با فشار آب قوی تو پریودم خودمو میشستم پردمم هیچیش نشد نگران نباش با این چیزا چیزیش نمیشه

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه نی نی مو صحیحو سالم بغل کنم دعا کنید                                          یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجهِ الْحُسَینِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِّ اَخیکَ الْحُسَیْنِ علیه‌السلام

هیچی نشده 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
2706