2737
2734

جدیدا دوست داشتم اینطور باشم

اینطور خواستم رفتار کنم اما فکر کردم نمیتونم😂😂

امروز که داشتم وارد کلاس میشدم همکلاسیم گفت ماشالا ابهت و جذبه 😂😂😂😂

اصلا فکر نمیکردم بتونم گارد با ابهتی رو بگیرم ولی تونستم بلاخره😂🙂

ولی بازم یه جاهایی که کم کاستیایی تو اخلاقم هست

(اگه تو بعضی از تاپیکام بوده باشین دلیل اینکارم اینه که دیگه دوست ندارم از کسی ضربه بخورم و دیگه نمیخوام کسی رو رفیق خودم بدونم)

با خودم قرار داد بستم تو سال جدید کلی تغییر مثبت کنم امروز 1/1/1_اول اینکه تاپیک انرژی منفی نزنم.حالم بد شد حالمو خوب کنم.هرروز درس بخونم.هرروز ورزش کنم.هرروز شکرگزاری کنم.به اشتباهات ۱۴۰۰ و ادمای اشتباهیی اون سال فکر نکنم و سرگرم خودم بشم.تنها باشمو رفیق نشم با کسی.و خدای خوبم از نیت قلب من اگاهی من تلاشمو میکنم تو هم منو به ارزو های قشنگم برسون😍😍😍😍❤❤🤤🤤

😂😂😂😂😂

ای روشنی نور✨ای روشنی بخش نور🌿ای آفریننده ی نور✨ای گرداننده ی نور🌿ای به اندازه ساز نور✨ای روشنی هر نور🌿ای روشنایی پیش از هر نور✨ ای روشنایی پس از هر نور🌿ای روشنایی بر فراز هر نور✨ ای نوری که مثل تو نوری نیست🌿 جز استاتر کسی ریپ نزنه خصوصا در مسائلی که نظر من با شما فرق داره-من فقط نظرم با تو فرق داره دشمنت که نیستم پس احترام خودت رو نگه دار 💛💜💜BTS💜💜 BTS and ARMY forever 😍🥺 تهیونگ نی نی سایت می باشم 😃😃 مخالف سرسخت نژاد پرستی و طرفدار برابریِ جنسیتی 😎🌿✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂😂

😂😂🙂🙂خیلی خوشحال شدم

با خودم قرار داد بستم تو سال جدید کلی تغییر مثبت کنم امروز 1/1/1_اول اینکه تاپیک انرژی منفی نزنم.حالم بد شد حالمو خوب کنم.هرروز درس بخونم.هرروز ورزش کنم.هرروز شکرگزاری کنم.به اشتباهات ۱۴۰۰ و ادمای اشتباهیی اون سال فکر نکنم و سرگرم خودم بشم.تنها باشمو رفیق نشم با کسی.و خدای خوبم از نیت قلب من اگاهی من تلاشمو میکنم تو هم منو به ارزو های قشنگم برسون😍😍😍😍❤❤🤤🤤
2731

منم اولش هرکس میبینه منو میگه چقدر مغروری 

ولی وقت یخم آب بشه التماس میکنن میگن ساکت باش😂😂😂😂😂

ای روشنی نور✨ای روشنی بخش نور🌿ای آفریننده ی نور✨ای گرداننده ی نور🌿ای به اندازه ساز نور✨ای روشنی هر نور🌿ای روشنایی پیش از هر نور✨ ای روشنایی پس از هر نور🌿ای روشنایی بر فراز هر نور✨ ای نوری که مثل تو نوری نیست🌿 جز استاتر کسی ریپ نزنه خصوصا در مسائلی که نظر من با شما فرق داره-من فقط نظرم با تو فرق داره دشمنت که نیستم پس احترام خودت رو نگه دار 💛💜💜BTS💜💜 BTS and ARMY forever 😍🥺 تهیونگ نی نی سایت می باشم 😃😃 مخالف سرسخت نژاد پرستی و طرفدار برابریِ جنسیتی 😎🌿✨
2738

از فردا پشت سرت میگن دختره نچسب فک کردی از دماغ فیل افتادی و ب گوشت میرسه

اینو از من یادت باشه😂

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
چرا نمیخواید خودتون باشید اخه

خودمم 

خوده قبلیم هم مغرور بود ولی الان دیگه خیلی فرق دارم

چرا مثل قبلم باشم که ضربه بخورم

الان از فردا بت پشت سرت میگن دختره نچسب فک کردی از دماغ فیل افتادی و ب گوشت میرسه اینو از من یادت ب ...

من کلا همیشه ادما باهام بد بودن و دشمن زیاد داشتم😂برام مهم نیست...ففط میخوام تو درسم با اینکار پیشرفت کنم دوستامو خط کشیدم دورشون

2706