2737
2734
عنوان

پسر همسایمون متاهله

1576 بازدید | 60 پست

فکر میکردم خیلی سر به زیره

مدرسمون تو کوچه اوناست

خودمونم یه کوچه قبلشیم 

میام رد بشم هر بار یه چیزی میگه

مثلا یبار دیدمش الکی گوشیم اوردم بیرون که به حساب دارم با گوشیم پیام میدم یهو اومد تو صورتم گفت حالا چی میگه

منم اخم کردم گفت چرا اخم میکنی 

من چیزی نگفتم و رفتم

هفته پیش هم داشتم میرفتم مدرسه دیدم از خونشون اومد بیرون یه پوزخندی زد با عجله داشت میومد سمت من منم گازش گرفتم برگشتم از یه جا دیگه رفتم 

دیروز هم از مدرسه میومدم یهو از ماشین پیاده شد ترسیدم دوستشم بود من یکم ازش دور شدم ولی شنیدم گفت عجب کو*ن خوبیم داری 

حالا بماند که خیلیییی خجالتیم، و اینکه جلو پسری راه برم حس بدی بهم میده

نمیدونم چکار کنم

برا اینکه زود تر برسم مجبورم از تو کوچشون رد بشم 

کاربرخانم هستم برای دردودل و مشورت اینجام[شروع رژیم:۱۲مهر تا ۲۶ اسفند ]الهی به امید تو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهش بگو میرم به زنت میگما 🤨

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2738
2706