2733
2734
عنوان

اگه یه ماشین داشته باشید که ۳۰۰میلیون ارزش داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ماشین برام خیلی مهمه نمیفروشم اما همسرم چندسال پیش برای خرید خونه ماشین و همه طلاهامو داد. سه سال بعدش ماشین خریدیم ولی اونموقع قیمتها اینجور نجومی نمیرفت بالا. الان شرایط فرق کرده فروختی دیگه نمیتونی بخری

به هر که می‌نگرم در شکایت است، در حیرتم که گردش گردون به کام کیست....
2728

اره چون چند سال دیگه خونه میره بالاتر ولی ماشین در این حد نیست ماشینو ادم قسطی هر جور شده بعدها میشه خرید حتی کمترشو ولی خونه سرپناهه نمیشه درسته خونه پدرشوهری ولی مال خ‌ود ادم یه چیز دیگست 

بی ماشینی خیلی سخته ولی باید ببینی چی ارزشش بیشتره و‌مهمتره 

مگه عقلتون کمه  بدون ماشین برید منطقه پایین اونم خرید نه رهن  بشینید زندگیتون و بکنید تو ...

نه میگم چون پولمون کمه بقیه پول خونه رو انگار بدیم رهن دست مستاجر 

خودمون فعلا همینجا بشینیم 

ولی خب با هزار قرض و قسط و منطقه پایین

2738
حتی اگه منطقه پایین شهر باشه و چند سال با بچه کوچیک بی ماشین باشی و هزار قسط و قرض؟

اگ بخام بخرم بله ماشین بدست میاد ولی ملک اونم تو تهران روزب روز میره روش ماشین دوسال دیگ ک بمونه مدلش پایین تر میاد و کمتر فروش میره

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه نی نی مو صحیحو سالم بغل کنم دعا کنید                                          یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجهِ الْحُسَینِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِّ اَخیکَ الْحُسَیْنِ علیه‌السلام

بله این کارو میکنم

خودم هفته پیش با ماشین تصادف کردم

بدترین لحضه زندگیم بود

حالا یکی از پولشو یه ماشین ارزون بخرین

یا هرجا میرین تاکسی اینترنتی بگیرین که زیاد بهتون فشار نیاد

نه ماه انتظارو و یک عمرنگرانی،حس آزاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن،بزرگترین ایثار یک زن است...دخترم دنیامه...
نه میگم چون پولمون کمه بقیه پول خونه رو انگار بدیم رهن دست مستاجر  خودمون فعلا همینجا بشینیم&n ...

خب ببخشید من متوجه جمله بندیتون نشده بودم 

خب بالاخره باید از خودتون ملک داشته باشید برای آینده یا نه 

به نظرم اگه خللی تو روند زندگی عادیتون وارد نکنه بله یه خونه از خودتون داشته باشید که خوبه 

........

من اره چون‌خونه اولویتمه.حالا خانکما اگه دوتا ماشین داشته باشید که جفتشم صفره دومیه حدود ۴۰۰اینا ارزش داره شماام نیاز ندارید به پولش میفروختید پولشو زمین بخرید یا نگه میداشتید میزاشتید روش شاسی میگرفتید

من اره چون‌خونه اولویتمه.حالا خانکما اگه دوتا ماشین داشته باشید که جفتشم صفره دومیه حدود ۴۰۰اینا ارز ...

شاسی البته اگه چینی مینی نباشه

چون دنیا دو روزه😂

سال ۹۸ قیمت سانتافه صفر۷۰۰ بود الان دو میلیاردو رد کرده! ماشین کمی از ملک نداره. نقد شوندگی‌شم سرررریع‌تره

2706