2204

حاضرین بفروشینش تا چند سال ماشین نداشته باشین و بچه کوچیکم هم داشته باشین 

ولی در عوض یه خونه تو پایین شهر   با قسط و قرض و دادن خونه به رهن بگیرین 

اینم بگم مستاجر نیسیتیم خونه پدر شوهرم میشینیم که خودشونم نیستن شیرازن

خیر

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه. اگر راجع به رشته حسابداری،حسابداری شرکتی،شغل دریانوردی و نگهداری از پرنده ها سوالی داری ازم بپرس خوشحال میشم کمکت کنم 🙂 بقیه تاپیک ها هم اگر تجربه داشته باشم هستم .

هیچوقت حاضر نیستم بدون ماشین بمونم ، هیییییچوقت

تاپیک اهدای عضو من ❤️    کلیک کنید ❤️                               میخواستم بسازم یه زندگی بهتر 🌒 به سلیقه تو اگه باشه چــه بـهتـر :)) یه سقـف محکـم که بی تـرک باشه .. یـه دختـرک تپُـل بجای سـَگ باشه   :)) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

این دوره فقط ملکو زمین بگیر ک ماشین ابوآتیشه 

✨«اَللَّهُمَّ لَکَ وَ إِلَیکَ المُشتَکی وَ بِکَ المُستَغاثُ وَ أَنتَ المُستَعانُ وَ لا حَولَ وَقُوَّةَ إِلّا بِاللهِ العَلیَّ العَظیم»✨

بخوای رهن کنی فایده نداره .. ماشینتو نگه دار همینجا نشستی دیگه جمع کن یه خونه بخر

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2050

اگه رهن باشیم اره ماشین میفروشم خونه میخرم اگه مال پدرشوهرت کرایه نمیدی به اینده فکرکن؟ همسرت تک فرزند؟ پس فردا پدرشوهرت خدایی نکرده فوت کردن خواهرشوهری برادرشوهری سهم نمیخوان آواره شین؟ بهتر نیس بخرین حتی اگه توشم نرین خونه پدرشوهرتون باشین اون خونه هم خریدین بدین کرایه قرضاتون بدین بعداماشینم میخرین

من ماشین برام خیلی مهمه نمیفروشم اما همسرم چندسال پیش برای خرید خونه ماشین و همه طلاهامو داد. سه سال بعدش ماشین خریدیم ولی اونموقع قیمتها اینجور نجومی نمیرفت بالا. الان شرایط فرق کرده فروختی دیگه نمیتونی بخری

این نیز بگذرد....

اره چون چند سال دیگه خونه میره بالاتر ولی ماشین در این حد نیست ماشینو ادم قسطی هر جور شده بعدها میشه خرید حتی کمترشو ولی خونه سرپناهه نمیشه درسته خونه پدرشوهری ولی مال خ‌ود ادم یه چیز دیگست 

بی ماشینی خیلی سخته ولی باید ببینی چی ارزشش بیشتره و‌مهمتره 

با افکارتون همچون شکمتون رفتار کنید هر اشغالی رو توش نریزید 👍🏻                                                              اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچ‌کس بالاتر نیستم،اما اونقدر  عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم☺️           بزرگترین (( لذت)) زندگی انجام دادن  کاریه که بقیه میگن نمیتونی انجامش بدی 🙌🏻آدم دستمال کاغذی رو‌نمیشوره !یه چیزهایی دیگه تموم شدست ….بده بره 😉گاهی وقتا ،اون کسی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحب باغه 🤣👍🏻!یه رابطه های خیلی شیرینی قبلا وجود داشت که عکس ۳در۴ اونی که دوستش داشتن رو میزاشتن  تو کیف پولشون🥰!کوتاه بگم :کمتر اهمیت بدی بهتر زندگی میکنی !!🤌 قلک پر صدا نمیده حالا هی منم منم کن !!!👎🏻من مغرورم ولی از عذرخواهی  نترسیدم !!به اشتباهم اعتراف کردم !دربرابر هیچ لبخندی اخم نکردم !مغرور بودن با عقده ای بودن خیلی فرق داره 🙌🏻خدا به دلی که دریا باشه کشتی میده 🙏🏻بر این اصل زندگی کن :بودنشان زیبا ست و نبودنشان ضرری نداره …🙃.شعور رو به همه هدیه دادن ولی یه عده هدیه رو وانکرده پس فرستادن 😆اگر بهم بدی کردی و جوابتو ندادم بدون بیشتر از چیزی که فکر میکنی برام‌مهم نیستی !!😉
2051