2726
عنوان

بچه هاااا کمکم کنیییید

85 بازدید | 19 پست

من یه ماهی میشه که عقد کردم اولاش به شوهرم حس خوبی داشتم و میخواستمش ولی الان حرف مردمو که درموردش شنیدم حسم بهش کم شد و همش میخوام این رابطه رو تموم کنم آخه شوهرم از لحاظ قیافه خییییلی معمولیه و ریزس 

الان بیشتر از خوبیاش دارم به عیبهاش فکر میکنم و روز به روز کلافه تر میشم 

یه ساعت رفتارم خوبه و آرومم و یه ساعت دیگه وقتی ببینم کسی هیکلی تره شروع میکنم به مقایسش و حالم بهم میریزه و باز میگم نمیخوامش

خودت چی هیکل خودت چطوره

الان میان میگن که فلانه بهمانه به حرف بقیه گوش ندین ولی حقیقتا نمیشه گوش نداد چون ادمو ازار میده سعی کن تغذیش برسی بره باشگاه گنده شه مکملم بخوره

زیباترین لحظه برای من نفس کشیدن نوزاد چند دقیقه ای تو دستامه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه تو دوران نمازمیت خوب هم پیگرد نشناختید که میخوای جدا شی؟

به حرف کردم توجه نکن مردم همیشه یکیو میخوام داشته باشن برا مورد و زدن این حرفا مهم این هستش که خودت شوهرتو واقعا از ته دل بخوای و اونم تورو بخواد و اگه واقعا جفتتون عاشق هم باشید با این چیزا راحت کنار میاید چون تو عشق این چیزا معنی نداره. 

2728
خودت چی هیکل خودت چطوره الان میان میگن که فلانه بهمانه به حرف بقیه گوش ندین ولی حقیقتا نمیشه گوش ند ...

من وزنم نزدیک ۶۰ اون هم همین حوالیه 

قدامونم به هم نزدیکه ۵ ۶ سانت از من بلندتره 

خودت چی هیکل خودت چطوره الان میان میگن که فلانه بهمانه به حرف بقیه گوش ندین ولی حقیقتا نمیشه گوش ند ...

هیکل و قیافه ی من نسبت به اون یکم بهتره 

نمیگم زیادی خوشگلم ولی بهترم صورتم پرتره از شوهرم

هیکل و قیافه ی من نسبت به اون یکم بهتره  نمیگم زیادی خوشگلم ولی بهترم صورتم پرتره از شوهرم

اونم بهش برس گنده شه یکم همین قبل عروسی رابطتون رو کم کنینی گنده میشه

زیباترین لحظه برای من نفس کشیدن نوزاد چند دقیقه ای تو دستامه  
مگه تو دوران نمازمیت خوب هم پیگرد نشناختید که میخوای جدا شی؟ به حرف کردم توجه نکن مردم همیشه یکیو م ...

من واقعا خوشحال بودم اونموقع ذوق و شوووق داشتم ولی بعد از عقد کم کم نسبت بهش سرد شدم و حرف مردمم اضافش کرد 

نه خییییلی سردااا یه روز سردم یه روز گرمم

نمیخوام گوش بدم که الان اومدم اینجا نظر پرسیدم

اگه اخلاق و خیلی چیزای دیگش خوبه باهاش بمون و از لحاظ قیافه اگه خیلی ازت پایین‌ تره و تو ذوق میزنه و خودت فک می‌کنی ضایعس میتونی بهم بزنی

2706