2726

بچه ها جدن می پرسم چون خودم موندم واقعا. 

تو خانواده همسر من خواهر شوهرام خیلی مذهبین در حدی که به نامحرم سلام ندن. ولی همسر من و برادر شوهرام و عروسا خیلی معمولیم. پدر همسر من خیلی اخلاق بدی داره سلام بدی فقط سرشو تکون بده و بره تو اتاق بشینه و بیرون نیاد و تیکه بندازه و... 

ولی به شدت داماد دوسته یعنی این رفتارا و با داماداش نداره و توی مهمونیشون که فقط خودنونیم به خاطر خواهراش زن و مرد جدا هستن و پدر شوهر من میره از اول پیش داماداش حتی به ما عروسا یه سلامم نمیاد بده. حالا دیشب واسه روز مادر ما رفتیم با داماداش تو پذیرایی نشسته بود من اومدم سلام کردم فقط سر تکون داد خواستم برم سمتش خواهر همسرم صدا زد بیا تو اتاق که یه وقت شوهراشون زن نبینن. موقع خداحافظی هم پدر شوهرم با داماداش تو اتاق بود حتی می دونه ما داریم می ریم نمیاد یه خداحافظی کنه من نمی تونم به خاطر دوماداش برم تو اتاق ولی ایشون می تونه بیاد با ما خداحافظی کنه. حالا من برام دیگه مهم نیست چون تو سال فقط عید و روز مادر و پدر به خاطر رفتارای قشنگشون می رم چون به شدت هم خسیسن و هرچی جلوت بزارن میشمارن. این اذیتم می کنه دیشب همسرم دعوا اومدیم خونه راه انداخته که چرا با بابای من خداحافظی نکردی. آخه اصلا مگه من دیدمش! هر سری برم بیام خونم دعواس. چند هفته پیشم می خواستم برم مشهد رفتم دمه خونشون ازشون خداحافظی کنم باباش نیومد از اتاق بیرون یه خداحافظی با هام بکنه نمی دونم چی توقعی دارن واقعا یا شایدم ایراد از منه

اوووه چی سخت گیرن هم خونتون واستین راحت تری

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینا دینو برعکس فهمیدن.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

عشق دلم شما ک خانوادشو دیدی نباید قبول میکردی الانم ک قبول کردی کنار بیا چون ادمای خشکه مذهبی هیج جوره درس نمیشن چون فک میکنن همه گناها و دلشکستناشون با دعاو نماز بخشیده میشه

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه نی نی مو صحیحو سالم بغل کنم دعا کنید                                          یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجهِ الْحُسَینِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِّ اَخیکَ الْحُسَیْنِ علیه‌السلام

من باشم اصلا وصلت با خانواده ای که عقایدشون خیلی باهام فرق داره نمیکنم اگرم بکنم از اول شرط میزارم که نه بیان نه برن به عقایدشون احترام میزارم دورادور اوناهم باید بزارن

لینک حرف ناشناسhttps://harfeto.timefriend.net/16469353197393

من چندسال پیش همین ماجراها رو داشتم،میرفتیم پدرشوهرم اصلا سرشو از گوشی درنمیاورد نگاهمون کنه ،بعد جلو ما زنگ میزد قربون صدقه جاریم میرفت،ما میرفتیم تو اتاق پیش برادرشوهر مجردم،مادرشوهرم میدویید که ای وای بیاید تو هال بابا ناراحت میشه،دوبار سر این رفتارا قهر کردم نرفتم بارها باهاشون حرف زدم ولی همون که بودن هستن،من از رو رفتم دیگه

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
تو هم مث زنای قدیم گوشه شالتو بیار رو صورتت انگشتتم بذار گوشه لپت صدات کلفت شه خداحافظی کن ازش

یعنی تو اتاق با داماداش نشسته در بزنم خداحافظی کنم در صورتی که می دونه ما داریم می ریم نمیاد یه خداحافظی کنه! 

می خوام برم مهمونیشون غم عالم می ریزه تو دلم ولی دیگه مراسمای خاصو مجبورم

اره خدایی خیلی بده

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی
2706