2733
2734

من یه دختر دارم و دوست دارم چنتا بچه داشته باشم

وضع مالیمون خوبه

اما همسرم قبول نمیکنه 

میگه من پسر میخام

میگم دست من نیست

میگه پس دیگه بچه نیاریم یه بچه بسه

من حق ندارم ناراحت بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا😐😐😐چه دلیل مسخره ای...

بعدشم زیر نطر پزشک میتونین پسردار بشین

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 
2728
وا😐😐😐چه دلیل مسخره ای... بعدشم زیر نطر پزشک میتونین پسردار بشین

اره بابا مگه دختر چشه انقدر مردم بزرگش کردن 

خدایا خودت برام معجزه کن ...فقط تو میتونی معجزه کنی ...💜 گاهی وقتا... باید دستتو بزاری رو قلبت و بگی... میدونم سخته ولی... تحمل کن.....💔🖇 
وا😐😐😐چه دلیل مسخره ای... بعدشم زیر نطر پزشک میتونین پسردار بشین

آبجی سلام بیا خصوصی کارت دارم😅

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2738

اسی چند روز پیش یکی تاپیک زده بود راهکار میگفت واسه پسر دار شدن و دختر دار شدن

میخوای تگت کنم؟ 

اونم قطعی نیستا

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
ای وی اف و ای یو ای اصلا قبول نمیکنه رژیم فقط احتمااشو بالا میبره قطعیت نداره میگه یا پسر باشه اگر ...

بگو پادشاه کدوم کشوری که اگه پسر نداشته باشی بدون جانشین میمونی و تخت سلطنتت بدون وارث میمونه ..

واقعا با همچین ادمی چطوری زندگی میکنی وقتی میگه اگه دختر باشه نمیخوامتون؟ سر دخترت اذیتت نکرد؟

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2706