2703
2553
چرا نگیم؟

بگیم مثلا چی میشه جز اینکه دعوا تو زندگی اون فرد می‌اندازیم حسادت می‌کنه چشم تو زندگی آدم میاد من معتقدم هر که هر چی داره برا خودش داره من اگه به خودم باشه حتی به مادر و مادرشوهرمم نمیگم اصلا به کسی چه من چی میخرم چی نمیخرم والا 

اگه خودش بدون اینکه من بگم گلو خریده بود جونمم براش میدادم ولی اون گلی ک بخای بهش بگی بعد بخره تو سر ...

همینکه گفتی رفته برات خریده یعنی خیلی دوستت داره دختر 

واقعا اشتباه کردی قبول کن 

من جات بودم باور کن الان میرفتم بغلش میکردم بوسش میکردم 

چجوری دلت اومد گل به اون نازی ک از رو دوس داشتن برات خریده بزنی له کنی 

حالا حواسش نبوده ولی همینکه پاشده رفته خریده خیلیه 

ببین بعدا عواقب کارهای الان رو میبینی 

پاشو پاشو برو بغلش کن بگو ببخشید اعصابم خورد شد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من از یه جای دیگه میسوزم.چون خواهرش خونمون بود حتی بهم تبریکم نگف.مطمعنم بخاطر اون ک حسودی نکنه برام ...

اصلا فکر کن بخاطر خواهرش بوده بخاطر مادرش بوده  

ببین مردا ی رازی دارن 

دوس دارن جلو خانوادشون جوری جلوه بدن ک انگار مرد سالاریه ی جورایی حس غرور میکنن

بعدم شما داری اشتباه میکنی اگه ازش بپرسی دلیلشو بهت میگه 

چرا؟؟؟ تورو خدااین روزای خوب نامزدیو واسه خودتون زهر نکنین

لجبازه چون قهربودیم خودش نیومد و مامانش کادو رو آورد منم کلی پیش خانوادم شرمنده شدم 

آنچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو                                         تو خداوند آرزوهای محالی                                                عاشق خودمم چون هیچ وقت خسته نمیشم و دست از جنگیدن برای رسیدن به آرزوهام برنمیدارم                                             یه دختر قوی ....
2456
خانوادت از خودتن سخت نگیر اینبارو اشتی میکردی اما برا دفعه بعد بهش میگفتی دوست ندارم کسی از قهرمون ب ...

مامانم رو این مسائل خیلی سخت گیره خودش برای هرچیزی سنگ تموم میزاره و سعی میکنه احترام کاملا حفظ بشه بخاطر همین توقع داره اونام به همون میزان احترام نگه دارن که متاسفانه این بیشعور اصلا نمی‌فهمه خودش یه اخلاق مامانم کاملا آشناست واقعا نمیدونم چرا اینکارو کرد  

آنچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو                                         تو خداوند آرزوهای محالی                                                عاشق خودمم چون هیچ وقت خسته نمیشم و دست از جنگیدن برای رسیدن به آرزوهام برنمیدارم                                             یه دختر قوی ....
مامانم رو این مسائل خیلی سخت گیره خودش برای هرچیزی سنگ تموم میزاره و سعی میکنه احترام کاملا حفظ بشه ...

ببین من یهبار ازدواج کردم جدا شدم دقیقا همسر سابقم هروقت قهر بودیم مادرشو میفرستاد بار اول رفتم و دفعه های بعدم چون اقوام اومدن مجبور شدم باهاش برم(رسممون توعقد میریم خونه هم چن روز میمونیم)

مردا اینچیزارو نمیدونن یه روز بهش گفتم اگ دلخوری و قهر پیش اومد هیچ کس جز ما دوتا نباید بفهمه و اونم تا حدی متوجه شد

اما وقتی مشکلاتمون بزرگ تر شد خانواده منو اون متوجه دعواهامون میشدن و این اتیش میزد ب اختلافاتمون

از من ب تو نصیحت حتی قهراتم ب خانواده خودت نگو چون باعث ناراحتی هردوطرف ازهم میشه و یه جایی ب روی هم میارن احتراما برداشته میشه

فقط در مواقع ضروری اطلاع دادن ب خانواده اشتباه نیست

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 
ببین من یهبار ازدواج کردم جدا شدم دقیقا همسر سابقم هروقت قهر بودیم مادرشو میفرستاد بار اول رفتم و دف ...

اینسریم من به خانوادم نگفتم حتی خودشم بهم گفت مامانم که اومد یه جور رفتار نکن که که بقیه بفهمن قهریم گفتم وقتی تو نیای همه میفهمن گفت نه اگه تو چیزی نگی نمیفهمن منم راستش غرورم اجازه نداد ازش بخوام که بیاد واصرار کنم وقتیم مادرش تنها اومد مامانم متوجه شد اومد تو اتاق پرسید چی شده چرا خودش نیومده و....منم دیگ طاقت نیاوردم زدم زیرگریه و تقریبا همه متوجه شدن 

2714
بگیم مثلا چی میشه جز اینکه دعوا تو زندگی اون فرد می‌اندازیم حسادت می‌کنه چشم تو زندگی آدم میاد من مع ...

آره دقیقا.من ک مادرشوهرم خیلیییی حسوده.ینی تا میبینه شوهرم برا من طلایی چیزی خریده.اینقدر فتنه گری میکنه ک نگوووو

ن‍‌ی‍‌از دارم: ی‍‌ک‍‌ی ب‍‌اش‍‌ه ک‍‌ل‍‌ی ب‍‌ه‍‌ش ف‍‌ح‍‌ش ب‍‌دم‍‌‍‌و س‍‌رش داد ب‍‌زن‍‌م ت‍‌ه‍‌ش ب‍‌گ‍‌ه #اروم ش‍‌دی؟.ب‍‌ی‍‌ا ب‍‌غل‍‌م!️                   
وایی اره بخدا دلم داشت پاره میشد کلی زد و خورد كردیم اخرشم گفتم شام باید ببریم بیرون اعصابم خورده

راحت شدی حالا دیگه قراره برین بیرون بداخلاقی نکن خوش بگذره بهتون

شرایط هیشکی خوب نیس من استوری هارو میبینم کادو های گرون قیمت گرفتن دلم میگیره

انشاالله ماهم‌ی روزی هدیه های گرون قیمت میگیریم

خدا رو چ دیدی❤❤❤😉

خدا جونم شکرت ب خاطر همسر مهربان و فرزندی ک نصیبم کردی.خدا حفظتون کنه برام و فندقمونم ب سلامتی ب دنیا بیاد ان شاالله😘😍❤🤰۱۷/۳/۱۴۰۰بی بی چکم مثبت شد  در تاریخ۱۰بهمن نی نی خوشملم ب دنیا اومد.انشاالله که عاقبت بخیر بشی دختر نازم من و بابایی همه تلاشمونو برای خوشبختیت انجام میدیم.دوستت داریم❤💋🤩👨‍👩‍👧
همونم عالیه انشالله جیبتون از این به بعد پرپول باشه

انشاالله عزیزم😉

خدا جونم شکرت ب خاطر همسر مهربان و فرزندی ک نصیبم کردی.خدا حفظتون کنه برام و فندقمونم ب سلامتی ب دنیا بیاد ان شاالله😘😍❤🤰۱۷/۳/۱۴۰۰بی بی چکم مثبت شد  در تاریخ۱۰بهمن نی نی خوشملم ب دنیا اومد.انشاالله که عاقبت بخیر بشی دختر نازم من و بابایی همه تلاشمونو برای خوشبختیت انجام میدیم.دوستت داریم❤💋🤩👨‍👩‍👧
2706