2737
2734
آره دقیقا خیلی بغض دارم آخه همیشه هم سر هر چیزی که بش میگم کش دارش میکنه دعوا بام را میندازه جرات ند ...

😆😆😆😆😆😆

خب باید در این روز بزرگ جناب کادو رو ی روبان نی دی میفرستاد ی بع عنوان کادو برای مادرش😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره دقیقا خیلی بغض دارم آخه همیشه هم سر هر چیزی که بش میگم کش دارش میکنه دعوا بام را میندازه جرات ند ...

اشتباه تون همین جاست که از یه ماه قبل بفکر تدارک ولنتاینی براش 

هر مردی یجور ابراز محبت می‌کنه و ممکنه عده ای اصلا مناسبتی نباشن ،پاشو برو بیرون و برای خودت هدیه یا گل بخر    

هیچی تبریک فقط. الانم عصر میخایم بریم مامانش ببریمش بازار براش کفش و شلوار بگیره. به منم گفتم یکم دستم باز شد برات میخرم چون ماشینمون خرابه دستش تو خرجه.😊

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2731
2738

چقد اعتماد به نفس اقایون بالاست کاش ماهم همون قدر اعتماد به نفس داشتیم دقیقا شوهر منم بهم میگه من خودم از صد تا کادو باارزش ترم

آخه خیلی بم فشار اومد اره اشتباه کردم گفتم ولی نتونستم جلو خودمو بگیرم گفتم شاید امروز بزاره هر چی م ...

اون بی عقله تو‌ هیچیت نیست عزیزم 

ناراحت نباش عزیزم روزت مبارک باشه ❤️❤️❤️❤️

چوخ :/

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2706