2703
2553
خوب بد کاری میکنی  برو بش بگو کادو من کو اوه من از یک ماه پیش گفتم کادو روز زن یادت نره و هنو ...

والا من اون اوایل همش بهش میگفتم گل من کو دریغ از خرید یه شاخه گل بعد دیدم برامم بخره از بس بهش گفتم دیگه واقعا برام ارزش نداره منم دیگه هیچی بهش نگفتم اونم همچنان نمیخره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر کنم مشکل از کم توقعی و مهربونی زیادمونه، به خدا مردی که اهل خانواده باشه کلی هم لذت میبره ازینکه ...

آره دقیقا خیلی بغض دارم آخه همیشه هم سر هر چیزی که بش میگم کش دارش میکنه دعوا بام را میندازه جرات ندارم حرف دلمو بش بزنم ، اعصابم از خودم خورد پارسال ولنتاینم من از یه ماه قبل بفکر بودم زود کادسو خریدم با کیک براش اونوقت روز قبلش رفته برت خودش کفش خریده رفته بود بازار نکرد برا من یچی کوچولو بخره گفت من خودم کادوام

2720
اوه بخواد باعث دعوا دلخوری بشه آره بده  مردا کلا بیشترشون سیستمشون اینه براشون مهم نیست الان م ...

عزیزم من نمیتونم الان برم بازار اجازشو ندارم مامانم نمی اره تنها برم

من چند روز زیاد ازش توجهی نمی‌بینم دلم ب امروز گرم بود که فعلا خبری نیست 

خوب بد کاری میکنی  برو بش بگو کادو من کو اوه من از یک ماه پیش گفتم کادو روز زن یادت نره و هنو ...

دقیقا، ما فکر میکنیم این مردها خیلی فهمیده و جنتلمنن نه بابا اثلا تو باغ نیستن😄 کادو رو باید گرفت وااالا😁

2714
عزیزم من نمیتونم الان برم بازار اجازشو ندارم مامانم نمی اره تنها برم من چند روز زیاد ازش توجهی نمی‌ ...

شاید فشار کاریش زیاده شاید ی اتفاقی افتاده نمیتونه بهت بگه اصلا بهش گیر نده فعلا خودش دوباره خوب میشه میاد دنبالت اونوقت پول کادوتم ازش بگیر 

دختر خوب اینا ک ارزش دلخوری نداره 

بگو اون مامانت بوده من زنتم  بعدشم شما پولشو بده من بلدم چی بخرم برا خودم

گفتم من و مامانت با هم فرق داریم گفت اون بیشتر برام زحمت کشیده 

پولم دوس ندارم بگم چون ما هنوز عروسی نکردیم بخاطر همین زیاد باهاش راحت نیستم که بگم پول بد و بعدشم کادو بیشتر میدوستم 

خودت با گوشیش استوری میزاشتی منم همه فک و فامیل استوری گذاشتن کادو و گل خریدن به جز شوهر من

آفرین دقیقا😔

ن‍‌ی‍‌از دارم: ی‍‌ک‍‌ی ب‍‌اش‍‌ه ک‍‌ل‍‌ی ب‍‌ه‍‌ش ف‍‌ح‍‌ش ب‍‌دم‍‌‍‌و س‍‌رش داد ب‍‌زن‍‌م ت‍‌ه‍‌ش ب‍‌گ‍‌ه #اروم ش‍‌دی؟.ب‍‌ی‍‌ا ب‍‌غل‍‌م!️                   
مامانش یه دستبند آورد که پسش دادم بخاطر اینکه نامزدم خیلی بیشعوره الانم جنگ جهانی شده 

چرا؟؟؟ تورو خدااین روزای خوب نامزدیو واسه خودتون زهر نکنین

❤️خدااااجونم ❤️واسه همه خوشگلیام مرسی🥰😘😘😂و به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی تورو شکر میکنم❤️اما به خاطر پدرم که خیلی زود ازم گرفتیش ازت دلخورم💔😔 ولی بازم دوستت دارم .من یک همسر خوب🌺 یک خانم خوشبخت😍 و یک مادر خوشبختترم🥰مطمئنم روزهای بههههتر و خبرهای خووووبتری هم در راهه🤩😊.کاربر خییییلی قدیمی ام.از اسفند ۸۷ سر بارداری فرزند دومم.اینم کاربری چهارممه.ولی واقعا نی نی سایت دنیای عجیبیه ها🙄🙄خانومی که تو تاپیک می می نازخدابیامرز بودی خدا خیرت بده.بدون که تو هر زیارت عاشورایی که میخونم سهیمی .  وقتی تصمیم میگیری ♥️مادر♥️ بشی یعن
2706