2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
انشالله خواهر خدا از دهنت بشنو با خودم گفتم اگه امشب بهم تبریک بگه و... زود کنار میام و آشتی میکنم ...

چقد براتون مهمه این چیزا 

وای اگه اون کسی ک گفت امروز روز زنه بلد بود چقد فحش میخوره عمرا از این کارا می‌کرد 😆

بابا بیخیال هر روز روز زنه 

خدایی مرداناه دا ن تو این شرایط میرن سر کار پول دربیارن تازه ما دعوا واخم وتخم کنیم با ی جعبه شیرینی غائله رو ختم کنین البته اگه رژیم نیستین مثل من😆

چقد براتون مهمه این چیزا  وای اگه اون کسی ک گفت امروز روز زنه بلد بود چقد فحش میخوره عمرا از ا ...

برا من این که شوهرم بهم توجه کنه مهم فکر نمیکنم چیز عجیبی باشه

بعدشم یعنی من الان بلند شم برم شیرینی بخرم؟ 

مامانم نمیگه کجا میری ؟

ببین عزیزم خودش نمیاد بد و منم دوست ندارم بگم بده

خوب بد کاری میکنی 

برو بش بگو کادو من کو

اوه من از یک ماه پیش گفتم کادو روز زن یادت نره و هنو نخریده😢

تازه الانم ک بهش امروز گفتم از اونور میای کادو بخر بیا گفت سرده حال ندارم پول بهت میدم 😆😆😆😆😆

برو بهش بگو با همین ترفند همش ازش پول وکادو بگیر

2738
😐😐😐 یعنی مثلا اولین سالمونه

اره والا این اولین ساله خدا به داد ده سال دیگه برسه

حالا تازه شوهر من ابراز احساساتم نمیکنه دو سه روز پیش یه قربونت برم بهم گفت اینقد ذوق کردم😂😂

آخه خیلی بم فشار اومد اره اشتباه کردم گفتم ولی نتونستم جلو خودمو بگیرم گفتم شاید امروز بزاره هر چی م ...

فکر کنم مشکل از کم توقعی و مهربونی زیادمونه، به خدا مردی که اهل خانواده باشه کلی هم لذت میبره ازینکه برای زنش روز زن و تولدش کادو بخره، انقدر تو خودت نریز و خودتو ناراحت نکن، بیشتر به خودت اهمیت بده برای خودت هدف و برنامه داشته باش، یه وقتایی بزار کمبودتو حس کنه اون بخواد بیاد سمتت و  بهت محبت کنه.

خوب بد کاری میکنی  برو بش بگو کادو من کو اوه من از یک ماه پیش گفتم کادو روز زن یادت نره و هنو ...

بهش گفتم چند روز پیش 

ببار که گفت برا مامانم من تابحال کادو نخیردم ک برا تو بخرم 

مواقع دیگم ب مسخر بازی گرفت

خوب بد کاری میکنی  برو بش بگو کادو من کو اوه من از یک ماه پیش گفتم کادو روز زن یادت نره و هنو ...

دیشب یه فیلم طنز بود مرده داخل حیاط یه پتو گذاشت خوابید منم خیلی شیک گفتم اگه کادو نگیری جای تو هم همون جاست😂😂😂

برا من این که شوهرم بهم توجه کنه مهم فکر نمیکنم چیز عجیبی باشه بعدشم یعنی من الان بلند شم برم شیرین ...

اوه بخواد باعث دعوا دلخوری بشه آره بده 

مردا کلا بیشترشون سیستمشون اینه براشون مهم نیست الان من تو فامیل خودمونم میدونم عده خیلی کمی کادو گرفتن 

اگه هر روز بهت توجه داره این ی روز هیچ تاثیری نداره فقط ما الکی تو ذهنمون بزرگش میکنیم 

که وای روز زنه و فلان 

اصلا هر روز روز زنه 

بعدم مگه همش یکی باید بیاد حالمون رو خوب کنه خودمون مگه چمونه 

دیگه برای ی روز ک اخم وتخم و اوقات تلخی نباید باشه 

بگو مامان روز مادره شیرینی گرفتم دورهم بخوریم جا منم بخور من نمیتونم بخورم😭😭😭😭

اگه میتونستم لحظه ای درنگ نمیکردم وبا ی جعبه رولت الان اینجا بودم😓

2706