2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانش یه دستبند آورد که پسش دادم بخاطر اینکه نامزدم خیلی بیشعوره الانم جنگ جهانی شده 

آنچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو                                         تو خداوند آرزوهای محالی                                                عاشق خودمم چون هیچ وقت خسته نمیشم و دست از جنگیدن برای رسیدن به آرزوهام برنمیدارم                                             یه دختر قوی ....
2728

پیام و استیکر بوس

ما اسباب کشی داریم باید برم منزل مقصد رو تمیز کنم😃

هرجای زندگیتون خدا رو کنار زدین ،شیطان جاشو پر میکنه  ،وقتی با کسی بحثت شد فک کن ببین کجای کار مقصر بودی ،شاید ی جایی ی حرفهایی زدی که نباید میزدی،شایدم رفتاری کردی که نباید میکردی ،شاید ی جایی کم گذاشتی ،شایدم ی جایی زیادروی کردی ،شایدم ی جایی نباید حریمو میشکوندی حریمو شکوندی،من معتقدم از ماست که بر ماست .سعی کنید تا اونجایی که میتونید در مورد مسایل خصوصی زندگی دیگران از کسی سوال نپرسید ،و هرچه درمورد دیگران کمتر بدانید بیشتر حریم را رعایت کردین در نتیجه آرامش بیشتری خواهید داشت. این رفتار شماست که تعیین میکنه دیگران چگونه با شما برخورد کننداگه بخوای از رفتار و گفتار اطرافیانت ایراد بگیری ی موقع میبینی هیشکی دُورُ وَرِت نیست و تو تنهای تنهایی اون موقع متوجه میشی برای داشتن زندگی شاد باید گاهی اوقات خودتو به خریّت بزنی. درسته زندگی همش شیرین نیست ،ولی همش هم تاخ نیست .
هیچی مهم هم نیست واسم ب اندازع کافی درد غم داریم اینو جاش نیست کجای دلم بزارمش ولش کن اینم میگذره

انشالله همه مشکلاتتون حل بشه از این به بعد فقط خوشی داشته باشین

چرا پس دادی خوب

چون باهم قهر بودیم حاضر نشد خودش بیاره مامانش آورد منم خیلی جلو خانوادم شرمنده شدم که چرا خودش نیومد و....

آنچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو                                         تو خداوند آرزوهای محالی                                                عاشق خودمم چون هیچ وقت خسته نمیشم و دست از جنگیدن برای رسیدن به آرزوهام برنمیدارم                                             یه دختر قوی ....

منم قهرم باش چون نه تنها چیزی نخرید یه استوری هم نزاشت همه برادرشوهرام استوری گذاشتن جز شوهر من بشم گفتم بام قهره الان منم پریودم دوس دارم یه دعوای خیلی بزرگتری راه بندازم چون همیشه مثل بچه ها قهر میکنه اعصاب برام نزاشته

چون باهم قهر بودیم حاضر نشد خودش بیاره مامانش آورد منم خیلی جلو خانوادم شرمنده شدم که چرا خودش نیومد ...

خوب اگه حاد نبود لو نمیدادی جلو خانواده یه بهونه الکی میاوردی برا نیومدنش

2706