2410
2553
عنوان

چرا من بزرگ نمیشم اخر شوهرم رو سکته میدم بیاین بگم ماجرا چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 2320 بازدید | 79 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همسر من دانشگاهش  آمل بود . ما ساکن تهرانیم خودشم ساکن تهرانه فقط دانشگاش آمل بود . اونزمان تو ...

گدشته دیگه رفته و تموم شده ، من شوهرم قبل ازدواج بهم گفت از گدشته ت هیچی نمیپرسم و توام هیچی از من نپرس ، تو گذشته هیچکدوم از ما تو زندگی اون یکی نبوده ، مهم الان و اینده س ، تمام

خودتونو دوست داشته باشین😊😊😊😊
اون دیگه اصلا حرف نمیزنه راجبش ولی خب باز اطرافیانش یا دوستاش تو چت راجبش باهاش صحبت میکنن  وا ...

خاک بر سر همچین دوستای بیشعوری، نمی‌فهمن طرف زن داره نباید باشاز اینجور شوخیا بکنن

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
2720

حالا یا شانس و اقبال یا قسمت دیگه با تو ازدواج کرده دیگه ..اگرم  شوهرت ازت سرتره که خوش،بحالت شده ...خدا دوستت داشته حالشو ببر ...ده سالم هست که ازدواج کردی دیگه ...منم دختر دایی شوهرم دوستش داشت چند سالم با هم دوست بودن ولی شوهرم واسه ازدواج نمیخواستش از اولم بهش گفته بود فقط دوستیم ازدواج فامیلی دوست ندارم ...الانم اینقدر باهاش شوخی میکنم هر وقت نارحتم میکنه میگم کاش همون پریسا رو  میگرفتی .همون به دردت میخورد ...

2714
شوهرم از سر دلسوزی خیلی کمک میکرد تو ختم میگف کسی رو ندارن .حالا من همش بهش تیکه مینداختم تو اگه دوم ...

خب منم بودم دیونه میشدم کلا نباید میپرسیدی الان که پرسیدی شوهرت باید مراعاتتو بکنه 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
 شوهر منم ۱۲ سال ازم بزرگتره رفتارت و درک میکنم. اوایل اینطوری بودم.... نمیزاشتم با دوستاش بره ...

وقتی شوهرم اومد خواستگاری به شوهرم گفتن این هنوز بچه س ....شوهرم به شوخی میگه بهم گفتن بچه ای ولی نگفتن که بچه میمونی😐

من به شوهرم از چشم هام بیشتر اعتماد دارم .ولی حس حسادتم نمیدونم چیه

چرا فک میکنی بهم میان؟چون مذهبین هر دو؟اصلا ربطی نداره...یادم رفته بودم عروسی دختر فرزند شهید بود قیافش مثل یه تیکه ماه امروزی خوش هیکل دماغ عملی ولی کاملا چادری و محجبه دوماد هم جای برادری هم زیبا هم مومن هم واقعا آقا انقد که  نتونست دو دقیقه بشینه بعد من تو دلم میگفتم تا حالا همچین عروس و دامادی که بهم بیان تو عمرم ندیدم...سر سال جدا شدن🤦🤦🤦

هیچی برو بزن تو دهنش تهرانم نرو وقتی میدونی انقدر بیحیاست

اخه بزنم دهنش ...بعدش جدا نشم...بعد مرور میشه .. من اصلا بهش نگفتم ..میدونم چیا تو سرشه......میترسم بگم...بعدم پرورو بشه.....تهران دارم میرم مبل بگیرم..

🐥                                                                                       دیگر هیچ کس او نخواهد شد ،حتی خودش!
هیچی برو بزن تو دهنش تهرانم نرو وقتی میدونی انقدر بیحیاست

نمیدونم ما قسمت هم نیستیم شاید...بزرگ که بشم ازش جدا بشم...نمیدونم بابام احازه بده یانه ...دلم برا بابام میسوزه...خیلی حساسه اخه

🐥                                                                                       دیگر هیچ کس او نخواهد شد ،حتی خودش!
2706