2410
2553
عنوان

چرا من بزرگ نمیشم اخر شوهرم رو سکته میدم بیاین بگم ماجرا چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 2320 بازدید | 79 پست

[QUOTE=223720873]اره واقعا من خیلی حساسم خودمم دوست پسر نداشتم  بعد این اومد همه چیزو با جزئیات گفت 🤦‍♀️🤦‍♀️ ...[/QUOTE

ببین الان که دیگه تموم شده رفته ، دیگه اجازه نده شوهرت راجبش حرف بزنه ، بگو هرچی بوده مربوط به گذشته ی تو بوده و بهتره همونجا چالش کنی ، دیگه دوست ندارم راجبش چیزی بگی

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
عزیزم دیگه هرگز اسم اون زنو نیار گناه داره اون الان شوهر داره اگه شوهرت به فکرش بیاد گردن توئه بشین ...

شوهرم از سر دلسوزی خیلی کمک میکرد تو ختم میگف کسی رو ندارن .حالا من همش بهش تیکه مینداختم تو اگه دومادشون میشدی ببین چیکار میکردی😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

الان داری زندگی دو نفر رو بهم میریزی که چی 

اونا فامیلن قطعا میدونستن بدرد هم نمیخورندکه قبول نکردن 

خواهر من با پسرعموم ازدواج کرد تازه میگفتن خواهر من خوب گیرش اومده ولی جفتشون تو عذابن اگر طلاق نمیگیرن بخاطر حرف مردمه اگر جفتشون با یه آدم معمولی ازدواج کرده بودن شاید زندگیشون این نبود 

من خیلی رفتارم بچگونه س سر چیزای بیخود خیلی اذیتش میکنم اصلا همسرم زنی مثل من حقش نبود چون خیلی از ه ...

اشتباه میکنی عزیزم قطعا لیاقتشو داری که همسر خوب گیرت اومده عزیزم همه چیز که قیافه نیست 

2714
چقد مثبت فکر میکنی .اگه دوست دختر شوهرم بود که تا الان کشته بودمش .

اخه حرص چیو بخورم ، تازه یادم رفت بگم تو عروسیم دختر عمه ی شوهرمم بود که خونوادگی ۲ سال منتظر بودن شوهرم بره خواستگاریش و .... تا این حد که بعد ازدواج عمه شوهرم بهش گله کرده بود که من ۲ سال دخترمو برای تو نگهداشتم تو رفتی دختر داییتو گرفتی 😁😁😍😁هنوزم ماهی ی بار میبینمش و عین خیالمم نیست

خودتونو دوست داشته باشین😊😊😊😊
[QUOTE=223720873]اره واقعا من خیلی حساسم خودمم دوست پسر نداشتم  بعد این اومد همه چیزو با جزئیات ...

اون دیگه اصلا حرف نمیزنه راجبش ولی خب باز اطرافیانش یا دوستاش تو چت راجبش باهاش صحبت میکنن 

واقعا حالم بد میشه 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

ی مدت منم مثل بچه ها حسابی باهاش دعوا میکردم میگفتم حتما اونو دوست داری 😅😅😅دیگه الان بهش نمیگم ولی خب خودم خیلی غصه میخورم....

پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی 🦋
من به شوهرم از چشم هام بیشتر اعتماد دارم .ولی حس حسادتم نمیدونم چیه

تو خوشی زده زیر دلت......من ارزم بود شوهرم مثل شوهره تو پاک باشه...شوهرم هرزس الان میخوام برم تهران با بابام اینا تو گوشیش دیدم با یکی از این ج ن. ه ها قرار گذاشته تا من رفتم اینم بره سراغشون.....خدا لعنتش کنه ایشالله ...خیر نبینه...کاش میتوستم طلاق بگیرم😪😭

🐥                                                                                       دیگر هیچ کس او نخواهد شد ،حتی خودش!
اخه حرص چیو بخورم ، تازه یادم رفت بگم تو عروسیم دختر عمه ی شوهرمم بود که خونوادگی ۲ سال منتظر بودن ش ...

همسر من دانشگاهش  آمل بود . ما ساکن تهرانیم خودشم ساکن تهرانه فقط دانشگاش آمل بود . اونزمان تو دانشگاه ی عشق داشته در حد اینک واس دختره می مرده😂😂😂🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️بعد ۶ سال اومد منو گرف همه چی ام گف منم گفتم باشه هرچی بود تموم شد. الان هر وق میریم شمال میگم میخای بریم آمل جیگر،😂😂😂🤦🏽‍♀️؟؟ میگ نه نمیریییم جیگر. بعد ممه هامو میکَنه😂😂🤦🏽‍♀️ب شوخی

2706