2726
عنوان

چرا من بزرگ نمیشم اخر شوهرم رو سکته میدم بیاین بگم ماجرا چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 2323 بازدید | 79 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حس کردم خدا اینا رو برا هم ساخته بود چون شوهرم خیلی مرد خوبیه هم از نظر قد و چهره هم اخلاق .از نظر ا ...

چقد همه چیزو سخت میکنین ، من تو عروسیم دوتا از دوس دخترای شوهرم بودن ، یکیشون فامیلشون بود ، یکیشونم خاهر دوست شوهرم ، هر دوشونم تو فیلم عروسیم هستن و کلیم رقصیدن ، من چرا غصه بخورم ، خودمم مجرد بودم دوس پسر داشتم ، مهم اینه حالا من تو زندگی شوهرمم

خودتونو دوست داشته باشین😊😊😊😊

حرفایی که میزنی ریشه در بی اعتماد ب نفسی خودت داره ... همه قرار نیس با حجاب باشن همه قرار نیست از ما خوششون بیاد ولی اگر خودم خودمو دوس داشته باشم اعتماد بنفس داشته باشم  بقیم منو دوس دارن . خودت ادمی رو در نظر بگیر ک اصلا خودشو دوس ندارهگ پس توام اونو دوس نخاهی داشت ..... یکم بزرگ فکر کن. مهم نیس چی میخواسته مهم اینه ک الان تورو داره. انقد سوال پیچش نکن ارامشو ازش نگیر بخدا ارامش و ازش سلب کنی بهت خیانت میکنه. ازت فراری میشه

شوهرش بد نیس ولی شوهر من سرتره

عزیزم دیگه هرگز اسم اون زنو نیار گناه داره اون الان شوهر داره اگه شوهرت به فکرش بیاد گردن توئه بشین زندگیتو بکن دلتو هم چرکین نکن اینا وسوسه شیطانه میاد تو ذهنت 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ادم های بی اعتماد بنفس ادمای شکاکی هستن. سوال پیچ میکنن و تو مخ میرن‌ ووتو  دقیقا بی اعتماد بنفسی حتی عزت نفس هم نداری!!!!! بخدا نقطه ضعف دست شوهرت بدی بیچاره میشی. زندگی رو پایه سیاست میچرخه خاهر

2706