2726

خانواده همسرم نوه خاله ش رو بهش پیشنهاد دادن شوهرمم گفته بود نرین خواستگاری اونو نمیدن ولی باباش گفته بود خانواده دختره رد کرده بودن من ده سال پیش ار شوهرم پرسیدم کسی رو دوست داشتی گف نه خیلی اصرار کردم گفتم از بین دخترا کدوم رو خوشت اومده بود خلاصه گف عاشق نبودم ولی از نوه خاله خوشم میومد .حالا ده سال گذشته .بابای دختره فوت شده با شوهرم رفتیم خونشون .دختر حتی وقتی تو جمع با شوهرم صحبت میکرد حسادت میکردم بهش .دختره خیلی خوشگله محجبه خوش برخورد .شوهرمم بچه مثبت عاشق زنه با حجابه ولی برعکس من چادری نیستم و حاضر نشدم چادر سرمم کنم همیشه ارایش دارم .خانواده همسرم این دختر رو میخواستن برن خواستگاری شوهرم گفته بود نگین اینو نمیدن .یه روز ازش پرسیدم تا حالا کسی رو دوست داشتی گف نه اهل دوستی اینا نبوده بعد انقد پیله کردم گف عاشق نبودم ولی از نوه خاله ام خوشم اومده بود 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دیگه گذشته کاری ازت بر نمیاد🤦‍♀️

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

نباید میپرسیدی اشتباه کردی ، چرا بیل میزنید باغچه ی همو؟ حالا خوب شد ؟ 

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
حس کردم خدا اینا رو برا هم ساخته بود چون شوهرم خیلی مرد خوبیه هم از نظر قد و چهره هم اخلاق .از نظر ا ...

عزیزم ناراحت نکن خودتو..  اگر هم دیدیش حساس نشو و از این فکرا نکن، 

اینجور زندگیت تلخ میشه 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

دقیقا هدفت ار پرسیدن این سوال چی بود؟

چی گیرت اومده الان غیر از اعصاب خوردی 

تازه با این سوال تو ممکنه باز هم بهش فکر کنه

ای روشنی نور✨ای روشنی بخش نور🌿ای آفریننده ی نور✨ای گرداننده ی نور🌿ای به اندازه ساز نور✨ای روشنی هر نور🌿ای روشنایی پیش از هر نور✨ ای روشنایی پس از هر نور🌿ای روشنایی بر فراز هر نور✨ ای نوری که مثل تو نوری نیست🌿 جز استاتر کسی ریپ نزنه خصوصا در مسائلی که نظر من با شما فرق داره-من فقط نظرم با تو فرق داره دشمنت که نیستم پس احترام خودت رو نگه دار 💛💜💜BTS💜💜 BTS and ARMY forever 😍🥺 تهیونگ نی نی سایت می باشم 😃😃 مخالف سرسخت نژاد پرستی و طرفدار برابریِ جنسیتی 😎🌿✨
2706