2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اسم مذهبی عمرا عوض نمیکنن ،تا آخر عمر باید تحملش کنی

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
مطمئنی؟ 

آره خودم تمام مراحلش رو رفتم

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
اسم مذهبی عمرا عوض نمیکنن ،تا آخر عمر باید تحملش کنی

دوست عزیز چرا اطلاعات غلط میدین 😂😂 گمراه کردی اسی رو ...استارتر برو ثبت احوال بخش تعویض نام و نام خانوادگی اونجا یه فرم میدن پر کنی که ۱۰ تا اسم باید برای خودت انتخاب کنی ...ثبت احوال اصلا کاری نداره به این که اسم قبلیت چی بوده مذهبی بوده یا نه 

کوتاه ترین قصه جهان از همینگوی : for sale baby shoes ;never worn
دوست عزیز چرا اطلاعات غلط میدین 😂😂 گمراه کردی اسی رو ...استارتر برو ثبت احوال بخش تعویض نام و نام ...

عزیزم شما انجام دادی؟اسم های حضرت زهرا و فاطمه و  اکثر لقب هاشو قبول نمیکنن عوض کنن ،مگه اینکه قانون رو جدیدا عوض کرده باشن ،منظور از اسم مذهبی اسم عربی نیست

عزیزم شما انجام دادی؟اسم های حضرت زهرا و فاطمه و  اکثر لقب هاشو قبول نمیکنن عوض کنن ،مگه ...

به فراوانیه  یعنی تعداد اسمی بیشتر از فاطمه و زهرا نیست 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2706