2726

چیشد اخرش 

من تیکه تیکه میدیدم ولی گریماشون چقد مزخرف بود  

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

نه بابا فصل دو هم داره 

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
نه بابا فصل دو هم داره 

ارزش دیدن داره؟ بشینم از اول ببینم

چون حس میکردم خیلی خشک و چرنده ولی تیکه تیکه حوصلم سر رفتنی تو ماهواره دیدم

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ن صحرا زندانی شد😐البته گیر افتاد

اها دیدم اونو

الان فهمیدم فصل دو داره

چون اگه اونطوری تموم میشد خیلی بنظرم بی معنی بود

ارزش دیدن داره؟ بشینم از اول ببینم چون حس میکردم خیلی خشک و چرنده ولی تیکه تیکه حوصلم سر رفتنی تو م ...

نه بابا وقت تلف کردنه خیلی مزخرفه

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
مزخرفترین سریالیه که دیدم.البته دنبالش نکردم از بس چرت بود. وقتتو تلف نکن.

جدی

منم حس کردم خیلی چرنده

چقدم بد گریم شون کردن بیچاره زنا همه پوستا چروک و زرد ارایشا داغون خصوصا اون شکیبا

نه بابا وقت تلف کردنه خیلی مزخرفه

عه

من حرفه ای رو میدیدم اون خوب بود

حس میکردم این چرت و پرته

جدی منم حس کردم خیلی چرنده چقدم بد گریم شون کردن بیچاره زنا همه پوستا چروک و زرد ارایشا داغون خصوص ...

همه چیزش افتضاح بود.

از سیروس مقدم بعید بود واقعا همچین چرتی.

فقط عاشقای امیر مقاره میدیدن فک کنم😂

بجاش حرفه ای رو ببین

من فکرمی کردم خیلی سریال خفنی باشه چون بازیگراش واقعاخوبن ولی دوقسمت اولوکه دیدم اصلاخوشم نیومدجذبش نشدم اصلا به نظرم بازیگراش هم خوب بازی نمی کنن

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!

اگه کنجکاو نبودم از همون اولم نمیدیدمش بس که مزخرفه!

فقط رد میکنم جلو ببینم تهش چی میشه!

نه بازی خوبی نه گریم درست وحسابی هیچ!فقط یه پول مفت گیرشکن اومده بود گفتن بریم یه عشق و حالی تو کیش کنیم تهشم یه فیلم کوچولو بسازیم😕

ادعای پولداری درحد لامبورگینی! لوازم گریم شون فقط در حد سطل آشغال ریختن😐😶😕!

من فکرمی کردم خیلی سریال خفنی باشه چون بازیگراش واقعاخوبن ولی دوقسمت اولوکه دیدم اصلاخوشم نیومدجذبش ...

بازیگراشم مالی نبودن

مقاره هم خیلی خشک بازی کرد 

دختره هم اصلا به دل نمینشست کلا نقش های خشک و جدی 

داستان عاشقی شونم عین فیلم هندیا بود  

2706