2204

نه بابا فصل دو هم داره 

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

ارزش دیدن داره؟ بشینم از اول ببینم چون حس میکردم خیلی خشک و چرنده ولی تیکه تیکه حوصلم سر رفتنی تو م ...

نه بابا وقت تلف کردنه خیلی مزخرفه

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
مزخرفترین سریالیه که دیدم.البته دنبالش نکردم از بس چرت بود. وقتتو تلف نکن.

جدی

منم حس کردم خیلی چرنده

چقدم بد گریم شون کردن بیچاره زنا همه پوستا چروک و زرد ارایشا داغون خصوصا اون شکیبا

2050
جدی منم حس کردم خیلی چرنده چقدم بد گریم شون کردن بیچاره زنا همه پوستا چروک و زرد ارایشا داغون خصوص ...

همه چیزش افتضاح بود.

از سیروس مقدم بعید بود واقعا همچین چرتی.

فقط عاشقای امیر مقاره میدیدن فک کنم😂

بجاش حرفه ای رو ببین

من فکرمی کردم خیلی سریال خفنی باشه چون بازیگراش واقعاخوبن ولی دوقسمت اولوکه دیدم اصلاخوشم نیومدجذبش نشدم اصلا به نظرم بازیگراش هم خوب بازی نمی کنن

تازمانی که قابلیت محدودکردن ریپلای گرفتن توسایت به وجودنیومده نمی تونی بگی"من باتونبودم" "منوریپلای نکن" چون اینجایه جای عمومیه حرف زدی تحمل جواب شنیدنشو داشته باش..من اسم کاربری هایادم نمی مونه اگه باهات بحث کردم قبلاولی بعدش تویه تاپیک دیگه خیلی گوگول طوراومدم جوابتودادم لطفاخودت بهم یاداوری کن که بایدباهات قهرباشم!!

اگه کنجکاو نبودم از همون اولم نمیدیدمش بس که مزخرفه!

فقط رد میکنم جلو ببینم تهش چی میشه!

نه بازی خوبی نه گریم درست وحسابی هیچ!فقط یه پول مفت گیرشکن اومده بود گفتن بریم یه عشق و حالی تو کیش کنیم تهشم یه فیلم کوچولو بسازیم😕

ادعای پولداری درحد لامبورگینی! لوازم گریم شون فقط در حد سطل آشغال ریختن😐😶😕!

من رفتم چون اینجا فقط توهینه!هر کی میشناسه منو حلال کنه!هیچوقتم برنمیگردم ولی تو قلبم ماندگارید!میرم که انسان باشم و موفق!هیچ وقت فکر نمیکردم برا یه علامت❗هی ریپلای بشم!علاقه دارم بهش چون بیانگر کلی احساساته!یه مدت استفاده ام از نینیسایت حداقله!درخواست دوستی نمیپذیرم!قبلیها رو هم پاک کردم!در حال خود سازی...🍃loading...!امضا های قبلمو پاک نمیکنم چون دوستشون دارم!😊تاپیکامو باز میذارم تا باشه شاید یکی خواست مثل من حرف بزنه توشون!😁😅
من فکرمی کردم خیلی سریال خفنی باشه چون بازیگراش واقعاخوبن ولی دوقسمت اولوکه دیدم اصلاخوشم نیومدجذبش ...

بازیگراشم مالی نبودن

مقاره هم خیلی خشک بازی کرد 

دختره هم اصلا به دل نمینشست کلا نقش های خشک و جدی 

داستان عاشقی شونم عین فیلم هندیا بود  

اگه کنجکاو نبودم از همون اولم نمیدیدمش بس که مزخرفه! فقط رد میکنم جلو ببینم تهش چی میشه! نه بازی خ ...

منم تعجب کردم!

اون دختره شکیبا چرا زیر چشمشو اونطوری سیاه کردن اخه؟؟؟

همشون دماغا کوچیک دوتا سوراخ

اونوقت پوست داغون و زرد چشما افتضاح 

اولین باره میبینم اینطوری گریم کردن حتی تو یوسف پیامبرم که ماله خیلی سال پیش بود و ارایشا زیاد بود انقد گریماشون غیرحرفه ای نبود  

منم تعجب کردم! اون دختره شکیبا چرا زیر چشمشو اونطوری سیاه کردن اخه؟؟؟ همشون دماغا کوچیک دوتا سوراخ ...

وای مردم از خنده !چه بامزه نوشتی!😂😂😂😂😂😁

اوهوم!یعنی تو عمرم افتضاح تر از این ندیده بودم!نمردیم و اینا رو هم دیدیم!😂😂😂😂

من رفتم چون اینجا فقط توهینه!هر کی میشناسه منو حلال کنه!هیچوقتم برنمیگردم ولی تو قلبم ماندگارید!میرم که انسان باشم و موفق!هیچ وقت فکر نمیکردم برا یه علامت❗هی ریپلای بشم!علاقه دارم بهش چون بیانگر کلی احساساته!یه مدت استفاده ام از نینیسایت حداقله!درخواست دوستی نمیپذیرم!قبلیها رو هم پاک کردم!در حال خود سازی...🍃loading...!امضا های قبلمو پاک نمیکنم چون دوستشون دارم!😊تاپیکامو باز میذارم تا باشه شاید یکی خواست مثل من حرف بزنه توشون!😁😅
بازیگراشم مالی نبودن مقاره هم خیلی خشک بازی کرد  دختره هم اصلا به دل نمینشست کلا نقش های خشک ...

چرا فروتن،هنگامه قاضیانی،حسام منظور،غزل شاکری اینایادم میاد بازیگرای خوبین

تازمانی که قابلیت محدودکردن ریپلای گرفتن توسایت به وجودنیومده نمی تونی بگی"من باتونبودم" "منوریپلای نکن" چون اینجایه جای عمومیه حرف زدی تحمل جواب شنیدنشو داشته باش..من اسم کاربری هایادم نمی مونه اگه باهات بحث کردم قبلاولی بعدش تویه تاپیک دیگه خیلی گوگول طوراومدم جوابتودادم لطفاخودت بهم یاداوری کن که بایدباهات قهرباشم!!