2703
2553
عنوان

دیشب همسرم حسابی سوپرایزم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1976 بازدید | 136 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قابلمه ک نشد کادو تولد 🙁

چرا نشه؟ میدونی الان همون قابلمه چنده؟ منو شوهرمم اینطوری هستیم هرچی لازم داشته باشیم برای هم میخریم حتی وسایل خونه

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2456
چی بگم هر جور صلاحه من یکی که اگه شوهرم هر کار واسم بکنه تا بتونم به هیشکی نمیگم چنتا النگو واسم ...

کی گفته ادم خوشی هاشو جار نمیزنه؟؟؟

اینارو از کجاتون درمیارین؟؟

حتی حدیث داریم از پیامبر وصف العیش نصف العیش

شما برو تاپیکای بدبختی و خیانتو بخون

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
2714
من قصدم دل شکستن نیست به همون خدا قسم ولی میگم چرا نگم خب زحمت کشیده خریده.مگه جرم کرده

نمیگم ک عزیزم قصدت دل شکستنه

درسته آدم خوشحال ک هست دوست داره بقیه هم شریک خوشحالیش بشن 

ولی واسه خودت میگم چون دیگه نگران چشم زخم نیستی

خداروشکر 
به قران اگه بدبختیا بگیم طرفدار بیشتره

اینطور ادما کلا مشکل دارن از دم

چون شخصیت شون سمی هستش و باید تا میشه ازشون دوری کرد چون فقط انرژی منفی منتقل میکنن به ادم

پس باهاش بحث نکن کلا

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
چی بگم هر جور صلاحه من یکی که اگه شوهرم هر کار واسم بکنه تا بتونم به هیشکی نمیگم النگو واسم گرفته ...

والا منم کسیو ندارم جلوش پز بدم

جاری ک ندارم

خواهرشوهر مادرشوهرم تا بتونم مخفی میکنم

وقتیم بفهمن حتی تو دستم دو بار طلا دیدن به روی خودشون نمیارن در نتیجه نمیگم هیچی

اینجا هم مجازیه کسی کسیو نمیشناسه

2706