2297
2298

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2050

خدایی شوهراتون تبریک نمیگن؟؟؟؟عجبا😐شوهر من خودش میره کادوش و میخره انقدم وسواس به خرج میده ها

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی صبرانه منتظر اولین تولدتیم خوشگل مامان😍😍😍
توام به مامان اون نگو

حتما توو ی مناسبی بچت ب دنیا میاد ✌️😂

خاص بودن مهم نیست ،خاصیت داشتن مهمه.......!                بعد از چهار سال خواننده ی خاموش بودن اومدم توو جمعتون.
خودت بهش یادآوری کن اگه مقاومت کرد طوری وانمود کن که اصلا برات مهم نیست 

ماامانم ناراحت میشه ما هر سال قبل ازدواجم جشن میگرفتیم واسه مامان ، ولی از وقتی ازدواج کردم شوهرم سر ناسازگاری داره خیلی ناراحتم به خاطر اخلاقاش

شوهر من هنوزم مامانم وصدا نمیزنه نه مامان نه حاج خانم هیچی خیلی کمرو و خجالتی دیگه تبریک پیش کش

مشکلات تو زندگی من مثل دستمال کاغذی تا یکی وبرمیدارم بعدی میاد بیرون نمیدونم چرا تو لحظات شادیم عقربه های ساعت تندتر حرکت میکنن کار من ازشنبه شروع کردن گذشته باید بمیرم بعد بیام ازاول شروع کنم  من اینقدر رو جزییات زندگیم دقیق نیستم که بعضی ها مثل اشعه ایکس زوم کردن رو استخون بندی زندگیم  
ماامانم ناراحت میشه ما هر سال قبل ازدواجم جشن میگرفتیم واسه مامان ، ولی از وقتی ازدواج کردم شوهرم سر ...

شوهر من دیشب برا مامان.جونش گوشواره خریده برا منو مامانم هیچی.ادم بیشعور زیاده خودتو ناراحت نکن

2051