2726
عنوان

کسایی ک امپرازول خوردن بیایین من دوتاقوطی خوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 175 بازدید | 28 پست
من ۳بارآندوسکوپی دادم ولی داروی خارجی بهتره ..دومپریدون وکلینیدیوم سی بهت نداد؟

شمامشکلتون چیه ۳ بااار اندو شدین؟ترس نداره؟من خیلی میترسم ازخودش از جوابش ..هزینش چقدره؟

میشه برای ظهور آقاامام زمان(عج) یه صلوات مهمونشون کنین؟🤗
الان خوبین؟من مراعات فقط از لحاظ میوه میکنم میوه جات ترش و ترشیجات نمیخورم ولی قرمه سبزی و عسل و کلا ...

منم دکترم گفته ترشیجات و ادویه های تند و غذاهای شور نخورم هفته دیگه آندوسکوپی میشم ببینم چی میشه

اللهم عجل لولیک الفرج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا کلیندیوم سی چیه ازاین داده قبل غذامیخورم نیم ساعت قبل نهاروشام و با ی قرص دیگ ک شب موقع خواب میخ ...

رژیمتوحتما رعایت کن..سردی اصلانخور دارچین زیاد دم کن بخور من اسیدمعدم بالاس بایدحتمارژیم رو رعایت کنم

منم دکترم گفته ترشیجات و ادویه های تند و غذاهای شور نخورم هفته دیگه آندوسکوپی میشم ببینم چی میشه

خداکنه خوب شیم شما چ مدت قرص خوردی ؟بمن الان دوماهه قرص داده گفته باز برم پیشش

2728
خداکنه خوب شیم شما چ مدت قرص خوردی ؟بمن الان دوماهه قرص داده گفته باز برم پیشش

من دو هفته هست میخورم تغییری نکردم ان‌شاءالله همه حالشون خوب باشه همیشه

اللهم عجل لولیک الفرج
شمامشکلتون چیه ۳ بااار اندو شدین؟ترس نداره؟من خیلی میترسم ازخودش از جوابش ..هزینش چقدره؟

من فقط رفلاکس شدید داشتم..راحته من با اسپری لیدوکایین برام انجام دادن دکترمیگفت اسیدمعدم مثل حباب تمام معده رو گرفته

رژیمتوحتما رعایت کن..سردی اصلانخور دارچین زیاد دم کن بخور من اسیدمعدم بالاس بایدحتمارژیم رو رعایت کن ...

دیگه چیه خوبه وچیا بد 

..عسل خوبه یابد؟صبونه شما چی میخوری کلا چی بخوریم اخه هرچی میخوام بخورم میگم ضرره کلی لاغر شدم ۵کیلو اینا

من فقط رفلاکس شدید داشتم..راحته من با اسپری لیدوکایین برام انجام دادن دکترمیگفت اسیدمعدم مثل حباب تم ...

وای چ بده  واسه منم شاید رفللکسه شدبده...چی میشه حالا ..شماگفتین کامل خوب شدین؟این شربتو پس منم میگیرم حتما

دیگه چیه خوبه وچیا بد  ..عسل خوبه یابد؟صبونه شما چی میخوری کلا چی بخوریم اخه هرچی میخوام بخورم ...

ببین عزیزم نمی‌خوام نگرانت کنم ولی حتما پیگیری کن چون میگی وزنت هم کم شده جدی بگیر برو یه دکتر دیگه حتما آندوسکوپی برو منم میترسم ولی چاره نیست 

اللهم عجل لولیک الفرج
دیگه چیه خوبه وچیا بد  ..عسل خوبه یابد؟صبونه شما چی میخوری کلا چی بخوریم اخه هرچی میخوام بخورم ...

نون سبوس دار..عسل.دم کرده بابونه .دارچین.لبنیات نخور صبحانه تخم مرغ آبپز گردوعسل سرخ کردنی نخور کبابی وآبپز بهتره میوه هاروکمپوت کن بعد بخور پرتقال اصلا نخور آدامس بدون شکرهم خوبه باموز

خداروشکر ..عزیزم شماهم حس گیرکردن ایناداشتین؟بخورم یهونکشتم😐🤣😂

آره منم حس میکردم چیزی تو گلومه سوزش گلو سر دل داشتم قفسه سینه احساس سنگینی سرفه که همه نشونه رفلاکسه شربت هم گیاهی میتوتی سرچ کنی عزیزم من که نمردم فکر نکنم چیزی بشه😁

دم به دم در همه دم برگل رخسار محمد آخرین برج ولایت بر علی شیر خدا ساقی کوثر صلوات🌹🌹🌹
ببین عزیزم نمی‌خوام نگرانت کنم ولی حتما پیگیری کن چون میگی وزنت هم کم شده جدی بگیر برو یه دکتر دیگه ...

شما نگفتی علائمتون چیه؟؟؟ازکی اینطورشدینن؟تااالان دکتر رفتین قرص ندادن؟اخه میگن اول قرص میدن اگ خوب نشی اندو میکنن

شما نگفتی علائمتون چیه؟؟؟ازکی اینطورشدینن؟تااالان دکتر رفتین قرص ندادن؟اخه میگن اول قرص میدن اگ خوب ...

عزیزم‌ احساس گیر کردن غذا تو گلوم دارم سوزش سر دل دارم رفتم دکتر قرص داد ولی گفتن برای تشخیص دقیق باید آندوسکوپی بشید حتما

اللهم عجل لولیک الفرج