2204
عنوان

خیانت مامانم

946 بازدید | 59 پست

۲۰ سالمه و ازدواج کردم حدودا یه هفته ای میشه ک فهمیدم مامانم بایه مرد دیگه اس شاید۸ماهی هست که باهمن شایدم بیشتر سرقرار میرن و حتی باتوجه ب پیاماشون رابطه هم دارن ظاهرا چندوقت پیش مامانم بدون اینکه بابام بفهمه سقط کرد حالم خوب نیست داره بااین کارش سرزندگی هممون قمار میکنه میترسم،نگرانم،ذهنم بهم ریخته بابام هرچی بگه نه نمیگه دوستش داره اما مامانم هیچ وقت دوستش نداشت بابام بیماری قلبی داره اگه بفهمه ازبین میره

همسرم وخانواداش توی شهرمون شناخته شده ان همه میشناسنشون میترسم اینکارش ب زندگی منم اسیب برسونه

واقعا نمیدونم چیکارکنم حالم اصلا خوب نیس ازبچگی آرزوی ی خانواده صمیمی داشتم وتاهمین ی هفته پیش بهش امیدداشتم اما همه دنیا روی سرم خراب شده مامانم برام مقدس بود ولی حالا نمیتونم بهش نگاه کنم بجای گریه خندهای عصبی میکنم دیگه خستم ازاین همه استرس میگین چیکارکنم

♧◇°•𝕵𝖚𝖘𝖙,𝖘𝖒𝖎𝖑𝖊•°♤♡
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

بگو ک خبر داری و تمومش کنه هرچ سریعتر

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستات خیره شدم خودت معجزه کن🙂💞 بلاخره معجزه شد،😍 در تاریخ۱۴۰۰/۷/۱۰ بی بی چکم مثبت شد،دعا کنید سالم بغلش بگیرم❤️🙏  خدایا به بزرگیت قسمت میدم همه منتظرا رو دامنشون رو سبز کن💚خدایا مواظب امانتیت هستم ،قول🥺 خودت مواظبمون باش،خودت معجزتو سالم بزار بغلم🥺خدای مهربونم تنهام نمیزاری میدونم🙏 راضیم به رضای تو ای خالق هستی🥺❤️ گرنگهدار من ان است که من میدانم🙂 شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🥺💚 برای سلامتی تو دلیم لطفا صلوات بفرستید❤️اجرتون با اقام ابوالفظل🥺🙏

باهاش صحبت کن بگو ادامش بدی خودم بی ابروت میکنم پیش همه وای خدا چقدر ترسناکه😟

برای خیانت ، هزار راه هست !اما هیچ کدام به اندازه تظاهر به دوست داشتن کثیف نیست !
2050
کاش جدا شده بود از بابات حداقل 

ایکاش جداشده بود وابنجوری جیگرم نمیسوخت طرف ی پسر هم داره ولی از زنش حرفی نزده بودن توپیاما

♧◇°•𝕵𝖚𝖘𝖙,𝖘𝖒𝖎𝖑𝖊•°♤♡

فقط میتونم برای ارامشت دعا کنم واقعا درکت میکنم خیلی سخته چون ادم قضاوت میشه ماکه بابامون هرزه اس و کسی هم نمیدونه اینجور نابودیم وای به حال تو که مادرت و متاهلی و ...

خدا کنه فقط کسی بو نبره

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرجا چراغی روشنه از ترس تنها موندنه... ای ترس تنهای من، اینجا چراغی روشنه💁آه هیدن فرزندم👶💞 الیزابت با ساق شلواری 💙 ایلشاه ۷ ام💜زن پرنده lady bird💚سریره(همون که همیشه اولین کامنته)💘بچه مدرسه ای نمونه💓عذرا مثل جت نرو💖جودی77about💞کهـربا💛 (🌙🌹00)💝سوئیتر👑 (🌰84)🌹 الیزابت۸۱بنت🌸 عaسsaلl🍯 آسیاss💪 یکدانه هستش😎 دلبر اما جومونگ😈 (30📘)🎀 یه بچه مشدی🥪  لینک حرف ناشناسhttps://harfeto.timefriend.net/16469353197393
بگو ک خبر داری و تمومش کنه هرچ سریعتر

میترسم بیشتر پنهان کاری کنه همس تقصیر دوستاشه از وقتی بااونا میگرده کلا عوض شده چه ظاهری چه بازنی نصف دوستاش ب شوهراشون خیانت کردن 

♧◇°•𝕵𝖚𝖘𝖙,𝖘𝖒𝖎𝖑𝖊•°♤♡
2292