2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه جعبه شیرینی

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
2738

من دیروز گرفتم ی سبد گل با انتخاب پسرم که سه سالو خرده ایشه.ی لباس خواب و ی مبلغ پول تقریبا زیاد از طرف همسرم.گفت که ترجیح داده خودم راجب پول تصمیم بگیرم و واسه اینکه خودشم یچیزی خریده باشه لباس خوابو خریده عکس سبد گلم زیاد گزاشتم 

سبد گل

کوچکِ رویاییِ من ، تک پسرم، آرالِ قشنگم منو بابایی لحظه شماری میکنیم برا دیدن روی ماهت برا گرفتن دستای کوچولوت...😍 خدایااا شکرت ک ثمره عشق قشنگمونو گذاشتی تو دلمو و مارو به آرزوی پنج سالمون رسوندی😍 خودت محافظش باش و سالمو سلامت بزارش تو بغلم🙏❤️

من خودم از چندروز قبل میگفتم باید بخری میگفت عزیزم تو که زن نیستی بخرم😂بین زن ودختری ولی دیروز بردمش بیرون برام پالتو خرید با کیف ارایشی

میشه یه صلوات برای حل مشکلم بفرستی عزیزم😊🙏ممنونم اگه میشه یه صلوات هم برای شادی روح شهید ابراهیم هادی هدیه کنید♥️مرسی🧿بنده عاشق مرلین مونرو هستم😍🥺تنها کسی که طرفدارشم🤗
2706