2204
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

چند نمره میانترم داری؟

❤هی میپرسین پروفت خودتی؟؟؟ اره ارررره اررره خودمم و همسرم اون زمان که دانشجو بودیم عکسای عاشقانه زیاد میگرفتیم 😍 هیییی چه زود گذشت ......خیال تو👈A👉مرابیخیال عالم کرد❤کاربرعزیزی که داری امضامو میخونی میخوام بهت بگم اول و آخر زندگیت فقط همسرت برات میمونه و بس،پس بخاطر هیچکس و هیچ چیزی باهمسرت بد نشو،،،حالا یه لبخند خوشگل بزن و مثل اولین روزهای عاشقیتون باهم رفتار کنید، برای یه زندگی جدید هنوزم وقت دارین، پس پاشو و از امروز شروع کن ، مرسی که امضامو خوندی برای سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم میکنی؟؟؟نینیم به دنیا اومد1400/8/9ساعت ۷:۱۵روز یکشنبه (رادمهرجانم تو همچو خورشید بخشنده ای) 😍👶خدا تورو هدیه داده ب من ممنونممممم خداجونم 🙂 کاربرعزیز  از خدا میخواهم هرچی که به صلاحته برات اتفاق بیفته و لایق بهترین ها باشی                                                             💫اللهم صل علی محمد و آل محمد💫

عزیزم شروع کن به خوندن کم کم پله پله بروجلو کمک خواستی بهم بگو😍😊

اموزش زبان بصورت فوق حرفه ای باقیمت مناسب🌷بالاترین کیفیت🌷🌷🌷تدریس دروس ریاضی ،شیمی،فیزیک ،زیست،عربی بطور کامل و قیمت مناسب 🌷اطلاعات بیشتر درخواست بدین😍🤗
2050

زبان پیام نور فقط همون ترم اولش سخته..بقیه زبانهاراحته..ولی زبان عمومیش واقعن سخته..البته دوره مااینجوربود...یه ده سال پیش😅

افتادگی آموزاگرطاب فیضی            هرگزنخوردآب زمینی که بلنداست   
پس پسرمن که قراره برای کاربره شهردیگه لازم نیست مهمان بشه؟

اگه میخواد دانشگاه شهر دیگه ای بره درس بخونه باید قبل انتخاب واحد درخواست مهمان بده ،ولی اگه فقط امتحانشو میخواد جای دیگه ای بده باز اونم بازه زمانی داره که باید درخواست بده

2292