2726

داداشم گند زده به اعصابم یه ماشین میخواد بده بهم همش میگه کار دارم میخوامش کار دارم چه کار میتونه داشته باشه صبح تا شب با اون دختره ول بگرده دعوامون شد زدم دوست دخترشو خودشو بلاک کردم از پیجم پرت کردم بیرون از جفتشون بدم میاد 

خوبه والا تا خوش خوشانشونه کاری بهم ندارن تا میزنن تیپ و تاپ هم دختره پیام میده به مامانت بگو پسرت دلمو شکست 

مزخرفا حرصم گرفته از همشون 

اه اه این دخترایی ک هعی میان میگن ب فلانی بگو دلمو شکست خیلی رو مخن 

ادمی ک دلش بشکنه اروم و بی صدا میره 

هعی زر نمیزنه

تنسی ، کانک لم تکن ... فراموش میشوی چنانکه گویا هرگز نبودی🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کار خوبی کردی😐😂 اصلاااااا منتشونکش

من جات بودم  از لجش می رفتم خودم کار می کردم، وام می گرفتم،قرض می کردم،طلاهامو می فروختم،اصلا هرکار می کردم یه ماشین بهتر از مال اون واسه خودم می گرفتم🔪باور کن از لج طرفم شده می کردم ولی یه بارم منتشو نمی کشیدم😐😂

باران می بارید، کودکی گفت خدایا گریه نکن، درست میشه..:) میشه لطفا برای اینکه زودی به حاجتام برسم دعا کنید یا یه صلوات بفرستید:)💞 لطفا اول بفرست بعد بقیه امضانو بخون😙 من عاشق اینم که شبا تو تهران راه برم، عاشق اینم که تا دیروقت از بام تهران شهر رو نگاه کنم، و عاشق اینم که با دوستام تهران رو بگردم، اما بخاطر موجوداتی به نام مرد ها نمی تونم. مادر عزیز، ازت خواهش می کنم جوری پسرتو تربیت کن که اگر هزارتا دخترم تو اجتماع و کنارش بودن، حتی اگر همشون لخت بودن، حتی اگر هیچ کدومشون با خانوادشون نبودن، بهش تیکه نندازه، نگاه بد بهش نندازه، و کاری به کارش نداشته باشه. به امید روزی که دخترا هر ساعت و هروقت که خواستن، تنها یا با هرکس که خواستن، هرکجا و هر مکانی که خواستن، بدون نگرانی بتونن برن✌//این خیلی خوبه که داریم یاد می گیریم کسی رو قضاوت نکنیم، اما کاش یاد بگیریم برای جا انداختن این فرهنگ، این رو جانندازیم که آدمای با دین و ایمون بد یا خرابن. زیاد می شنویم که یه آدم در ظاهر بد داریم با باطن خوب، و یه آدم چادری و با دین و ایمون داریم که زیر اون چادر هزارتا کثافت کاری می کنه،پس قضاوت نکنید. این جور متن ها از بیخ و بن غلطه. لطفا برای جا انداختن قضاوت نکردن ، مسلمون ها و آدمای با دین و ایمان رو زیر سوال نبرید❌❌ ///این روزا همه می نالن که مردم بی وفان، مردم دروغگوعن، مردم خیانت کارن، خوبی رو با بدی جواب میدن، از پشت خنجر میزنن و... ولی یه لحظه، فقط یه لحظه مکث کن. اگر همهه ی آدما از همهه ی آدما می نالن، اگر همه زخم خورده هستن، پس اونی که زخم میزنه کیه؟ پس اون آدم بده و بی وفاعه کیه؟ جز اینه که منو تو عیم؟:) از عمد یا غیر عمد، چه یادمون باشه چه نباشه،چه متوجهش باشیم چه نباشیم، ما هم هرروز داریم به این آدما زخم می زنیم. تو نمی تونی آدما رو تغییر بدی، ولی خودتو چرا. پس از همین لحظه حواست خیلی به خودت باشه، از این لحظه هروقت خواستی ماجرای یه آدمی که بهت بدی کرده رو بگی، یادت باشه که یه نفرم یه جای دیگه داره از ماجرای بدی که تو در حقش کردی میگه..///و در نهایت یه جمله از خانم فاطمه صفاری که عاشقشم  -رفیق تصمیم گرفته ام در خانه ام را به روی ابلهان ببندم. + مشکلی نیست، اما آن وقت خودت چطور وارد می شوی؟
اه اه این دخترایی ک هعی میان میگن ب فلانی بگو دلمو شکست خیلی رو مخن  ادمی ک دلش بشکنه اروم و ب ...

همون خانوم خانوما میره دوراشو میزنه کادو میگیره نمیگه به مامانت بگو ممنون پسرش برام کوفت خریده تا دعواشون میشه زر زراشو میاره برام

2706