2737
2734
سلام خوبی عزیزم من سه روز دارم کار میکنم هنوز به بر داشت نرسیدم شما از کی کار میکنی

سلام من سه هفته ای میشه برداشت هم داشتم باید ۱۰۰روبل جمع کنی بعد میتونی برداشتش بزنی با برنامه پایر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام من سه هفته ای میشه برداشت هم داشتم باید ۱۰۰روبل جمع کنی بعد میتونی برداشتش بزنی با برنامه پایر

سه هفته طول کشیده تا ۱۰۰ روبل جم کنی آخه ۳۵ تومن میشه همش 

توجه کنید ... همه یآدما جنبه‌ی رابطه‌ی جدی رو ندارن بعضی ها باید همیشه هول و دم دستی بمونن 🙂
سه هفته طول کشیده تا ۱۰۰ روبل جم کنی آخه ۳۵ تومن میشه همش 

نه عزیزم منظورم اینه که تقریبا سه هفته باهاش کار دارم انجام میدم وتوی سایتم. البته بیشتر چندوقت سرم شلوغ بود نتونستم کار کنم توی سایت تاالان دوسه بار . درماه کم کم ششصد درامد میتونی داشته باشی 

نه عزیزم منظورم اینه که تقریبا سه هفته باهاش کار دارم انجام میدم وتوی سایتم. البته بیشتر چندوقت سرم ...

خدایی؟۶۰۰ هم خوبه بخدا 

میشه در خواست دوستی بدم اونجا سوال کنم ازتون؟

توجه کنید ... همه یآدما جنبه‌ی رابطه‌ی جدی رو ندارن بعضی ها باید همیشه هول و دم دستی بمونن 🙂
2738
خدایی؟۶۰۰ هم خوبه بخدا  میشه در خواست دوستی بدم اونجا سوال کنم ازتون؟

آره خوبه. ولی سایت قوانینی داره که اگه رعایتشون نکنی حساب هات بلاک میشه من خودم ۵تا پیج درست کردم با هرکدوم ۴۰دقیقه کارمیکنم که نه پیج اینستاگرام نه سایت گت لایک منو بلاک کنه. پیام بده تا بگم چجوری و چکار که درامد رو ببری بالا و بالاتر

آره خوبه. ولی سایت قوانینی داره که اگه رعایتشون نکنی حساب هات بلاک میشه من خودم ۵تا پیج درست کردم با ...

باشه درخواستم قبول کن 😍