2204

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

این سوتی هیچوقت یادم نمیره و هنوز که هنوزه یادش میفتم خجالت میکشم 

ب عمه م میخواستم بگم  باید بری زیر نظر دکتر اشتباهی گفتم

ببین عمه تو باید بری زیر دکتر تا خوب بشی

توی جمع😐جلو ۲۰ نفر آدم 

کار از کار گذشته ، جایی را نمی توان دید ما راه را گم کرده ایم اجانین باید ما را راهبر گردند تا همیشه سرگردانمان کنند
این سوتی هیچوقت یادم نمیره و هنوز که هنوزه یادش میفتم خجالت میکشم  ب عمه م میخواستم بگم   ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

اسمم رز♡ خدایا ینی میشه منم مادر بشم؟؟🥺لطفا دعا کنین برام(الکی مثلن من متاهلم...رد گم کنی🤣) بزرگی میفرماید اگر آدم نمیشوی حداقل حیوان خوبی باش😐😂.                                  ببینید.. من تو دنیا سه چیزو بیشتر از همه دوس دارم.. اول مادرم تاج سرم دوم لواشک که داوشمه و سوم هم کشک بادمجون.     اگه میخاین مخمو بزنین از دو تا آخری استف کنین😂تچکر .                                        ی سوال? پس چرا این نیز نمیگذرد
2050

سوتی نیست امروز تخلیه چاه اومدن  خونه پدر شوهرم لوله تخلیه چاه کنده شده گوههها همه ریختن بیرون پدرشوهرم داشت باسطل میریخت داخل ماشین ازنردبون افتاد پاش که شکست هیچی گو ها همه ریختن روش 

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بنام‌خدا:وزن‌شروع68_وزن‌هدف60وزن‌هفته‌اول_(68)وزن‌هفته‌دوم(

دیشب. مامانم داشت اینستاشو چک میکرد منو داداشم و بابام تو پذیرایی بودیم اونم رو مبل لم داده بود داشتم موهامو شونه میکردم یهو داد زد عععع زهرا ببین سیرابی چه فوایدی داره..

اومد فوایدش رو بگه ادامه داد: دفع عفونت روده و...یهو گفت کمک به ساخت اسپرم سالمممم

اصلا نمیدونست چی گفت🤣🤣

بهو سرمو برگردوندم هرچی میخواستم جلو خندمو بگیرم نتونستم اخرش رفتم پیشش یواش گفتم مامان میشه از این به بعد معلومات بهم ندی؟:') 

داشتم با عمم راه میرفتم تو بازار

دم گوشش گفتم وای دوتا رونام کشیده شده به هم میسوزه

گفت من اصلا رونام به هم نمیرسه بینش فاصلس

بعد من بین اون همه آدم گفتم خوشبحالت لای پات فاصله هست داد زدما😐

اسمم رز♡ خدایا ینی میشه منم مادر بشم؟؟🥺لطفا دعا کنین برام(الکی مثلن من متاهلم...رد گم کنی🤣) بزرگی میفرماید اگر آدم نمیشوی حداقل حیوان خوبی باش😐😂.                                  ببینید.. من تو دنیا سه چیزو بیشتر از همه دوس دارم.. اول مادرم تاج سرم دوم لواشک که داوشمه و سوم هم کشک بادمجون.     اگه میخاین مخمو بزنین از دو تا آخری استف کنین😂تچکر .                                        ی سوال? پس چرا این نیز نمیگذرد
2051