2204

روز دختر ایشالا

با افکارتون همچون شکمتون رفتار کنید هر اشغالی رو توش نریزید 👍🏻                                                              اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچ‌کس بالاتر نیستم،اما اونقدر  عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم☺️           بزرگترین (( لذت)) زندگی انجام دادن  کاریه که بقیه میگن نمیتونی انجامش بدی 🙌🏻آدم دستمال کاغذی رو‌نمیشوره !یه چیزهایی دیگه تموم شدست ….بده بره 😉گاهی وقتا ،اون کسی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحب باغه 🤣👍🏻!یه رابطه های خیلی شیرینی قبلا وجود داشت که عکس ۳در۴ اونی که دوستش داشتن رو میزاشتن  تو کیف پولشون🥰!کوتاه بگم :کمتر اهمیت بدی بهتر زندگی میکنی !!🤌 قلک پر صدا نمیده حالا هی منم منم کن !!!👎🏻من مغرورم ولی از عذرخواهی  نترسیدم !!به اشتباهم اعتراف کردم !دربرابر هیچ لبخندی اخم نکردم !مغرور بودن با عقده ای بودن خیلی فرق داره 🙌🏻خدا به دلی که دریا باشه کشتی میده 🙏🏻بر این اصل زندگی کن :بودنشان زیبا ست و نبودنشان ضرری نداره …🙃.شعور رو به همه هدیه دادن ولی یه عده هدیه رو وانکرده پس فرستادن 😆اگر بهم بدی کردی و جوابتو ندادم بدون بیشتر از چیزی که فکر میکنی برام‌مهم نیستی !!😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2050

تبریک😂❤

از حال خوبی برخوردارم که به‌ شدت بوی رد دادن میده🖤  خدا تصمیم گرفت منو بکشه برا همین زنده نگه ام داشت! امیدوارم بفهمی چی میگم ولی نفهمی.🙄🕯🫀  لطفا وقتی نصیحتت میکنم یا ازت خواهش میکنم جدی بگیر....روزایی که من داشتم حماقت میکردم هیچکس نبود نصیحتم کنه😥کمکم کنه😥به دادم برسه😭😭😭😭من آدمی بودم که نیازی نبود حتما چیزی رو خودم تجربه کنم تا ازش درس بگیرم. همیشه از تجربه های دیگران درس میگرفتم...اما اما اما درست جایی که کاملا بی تجربه بودم و تو سن کم یه تجربه خیلی بزرگ و خیلی تلخ کسب کردم تجربه ای که انقدر تلخ بود که هنوزم که هنوزه گریم میگیره و فهمیدم هیچکس به اندازه من خوب اما احمق نبود💔حتی الانم که این متن رو به امضام اضافه کردم گریم گرفت پس خواهش میکنم راحت از خواهشام نگذر🥲    لطفا با شعار امربه معروف و نهی از منکر، افسار پاره نکنید. خودتونم میدونید شماهاا یه مشت مذهبی نمای عقده اید و مذهبی های واقعی مثل آدم نصیحت میکنن نه مثل شما.    آیا میدانید با هر تاپیکی که برا حجاب میزنید هزاران نفر رو به سمت حجاب هدایت میکنید و محجبه میشن؟😅 آخه چقدر شما پاکدامن و مطهر و نجیبید چقدررررر🤣🤣🤣اصلا هم عقده ای نیستید و دعوا دوست ندارید☺😂https://harfeto.timefriend.net/16412274116285    من میدونم اون دنیا خدا هممون رو یه جا نگه میداره میگه خبببب این قسمت مخصوص قضاوت ها توهین ها و تهمت ها و دل شکستن هاییه که تو نی نی سایت داشتین😁😝😂من شوخی گفتم ولی تو عاقل باش و جدی بگیر☺

منم همش منتظر بودم🤣🤣🤣

گرگ باش!                                                                 مثه من👔 مثه ببر🐾 مثه جغد تو پرسه های شب🦅 مثه سنگ تو لحظه های سخت، تو عرصه های تنگ...❤
2292