2737
2734
عنوان

با این مادرشوهر چیکار کنم؟؟؟؟

163 بازدید | 11 پست

روز مادرو بهش تبریک بگم یا ن؟

شما جای من بودید تبریک میگفتید؟؟؟

ببین یه اخلاق بدی داره اینکه یهو بی هیچ دلیلی کم محلی میکنه من خیلی احترامشونو دارم هواشو دارم هرگز تا حالا چیزیش نگفتم ولی الان خودش بی هیچ دلیلی چند روزه کم محلی میکنه نه زنگ میزنه نه سراغ نوه ی خودشو که مریض بوده میگیره...

شوهرمم دیده بودش میگفت اومد پیشم یه سراغ احوال از بچه نکرد...

این در صورتیه ک خودشون مریض میشن من یکسره پیگیر حالشم نهار میپزم براش شام موقع های مریضیش...

این رفتاراشم واقعا هر چند وقت یه بار تکرار می کنه یهو این شکلی میشه یه مدت ک ماهم در جوابش عین خودش میشیم یه بحثو جدلی راه می ندازه دوباره آشتی میکنه یه مدت خوبه دوباره میره منم تازا زایمان کردم ۲۰ روزه واقعا مخم به بچه بازیاش نمیکشه....

کلا آدم صفر و صدی هست یعنی یه بار صده و سنگ تموم میذاره بعد یهو صفر میشه میزنه نابود میکنه 

شوهرم حالا میگ مثل خودش رفتار کن نمیخواد تبریکشم بگی مگ اون حال بچه هارو پرسیده میگه خودش چطور این موقع ها رفتار میکنه توهم مثل اون باش....

ولی من حالا دلم یه جوریه موندم تبریک بگم از واتساپ بهش یا نه؟؟

خودمو کوچیک کردن نیست وقتی اون همش اونجوری رفتار کرده؟؟؟

این بگم این رفتاراش واقعا تو زمینه های مختلف هی تکرار میشه بی احترامیای این شکلیش...

شما بودین  چه میکردین ؟؟؟ چطور کلا رفتار کنم باهاش

اختلال شخصیتی داره

میشه یه صلوات برای حل مشکلم بفرستی عزیزم😊🙏ممنونم اگه میشه یه صلوات هم برای شادی روح شهید ابراهیم هادی هدیه کنید♥️مرسی🧿بنده عاشق مرلین مونرو هستم😍🥺تنها کسی که طرفدارشم🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه تماس کوتاه، بگو مادر جان روزت مبارک، همین، بلاخره مادره گناه داره

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

دیگه یدونه تبریک که چیزی نمیشه

حالا شما بزار به حساب اینکه شاید یه موقعی حال و حوصله نداره...

یا شاید با شوهرش دعواش شده

یا حالا هرچی

نه ماه انتظارو و یک عمرنگرانی،حس آزاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن،بزرگترین ایثار یک زن است...دخترم دنیامه...
2738
دیگه یدونه تبریک که چیزی نمیشه حالا شما بزار به حساب اینکه شاید یه موقعی حال و حوصله نداره... یا ش ...

نه بابا کلا مدلشه یهو متنفر میشه بی هیچ دلیلی با هیچکیم دعواش نشده۹😂