2726
عنوان

مادرشوهرم منو بچه کوچیک فرض کرده!!!

286 بازدید | 25 پست

من خواهرشوهرم مجرده ، مادرشوهرم مثلا میشینه یه جا با یه چیزی  دو قدم فاصلع داره ینی دستشو دراز کنه میتونه برداره ولی منو از اون سر خونه صدا میکنه که بیا تو بده بهم 

یا مثلا میگه بپر از سر کوچه فلان چیز بخر بیا ، با اینکه دختر خودشم خونس همه اینارو به من میگه انقد که دخترشم وقیح شده و خیلی راحت میگه برو فلان چیز بخر بیا خیلی عصبانی میشم ولی نمیتونم روم نمیشه بگم نمیرم ، نمیدونم چیکار کنم از دستشون خسته شدم بار ها بهونه اوردم مثلا میگم بچمو میخوابونم میگن بده به ما برو! دخترشم از من سه سال کوچیکتره تو خونشونم همش من ، برو فلان چیزو بیار بیا اینو بده انگار یه بچه هف هش ساله ام!!!

من قهرمانِ زندگیمو تو آیینه میبینم 🌱

بیخیال 

میشه یه صلوات برای حل مشکلم بفرستی عزیزم😊🙏ممنونم اگه میشه یه صلوات هم برای شادی روح شهید ابراهیم هادی هدیه کنید♥️مرسی🧿بنده عاشق مرلین مونرو هستم😍🥺تنها کسی که طرفدارشم🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بیخیال 

واقعا نمیشه بیخیال بود خیر سرم مهمون اومدم اینجا الان دخترم روی پامه  دختر خودش نشسته گیرداده پاشو تو برو ماکارانی بخر بیا

من قهرمانِ زندگیمو تو آیینه میبینم 🌱

شوهرت رو یاد بده بگه خوشم نمیاد زنم بره بقالی 

هرکس بد ما به خلق گوید ما چهره ز غم نمی خراشیم  ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم       خدایا همه رو خوشبخت کن، الهی آمین❤
واقعا نمیشه بیخیال بود خیر سرم مهمون اومدم اینجا الان دخترم روی پامه  دختر خودش نشسته گیرداده پ ...

بگونمیخرم میخوای چیکار کنی فتنه خانوم

میشه یه صلوات برای حل مشکلم بفرستی عزیزم😊🙏ممنونم اگه میشه یه صلوات هم برای شادی روح شهید ابراهیم هادی هدیه کنید♥️مرسی🧿بنده عاشق مرلین مونرو هستم😍🥺تنها کسی که طرفدارشم🤗
2706