2726
عنوان

شوهر بی‌شعور و جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 2261 بازدید | 98 پست
اون میگه تو بد بینی اینجوری هستی اونجوری هستی 😭😭😭😭😭خداوندا خسته شدم

بگو دیگه بچه نیستی که خیرات سرت مردیی الان شوهرت هم سن شوهر منه بعد شوهر من عمرا دهن به دهن یه همچین آدمهای گویی بشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یه سلیطه ای هست که نگو و نپرس میخوره منو همونجا

سلیطه است تو هم قشنگ بگو سلیطه بازی در نیار کثافت ،اینگار ما بلد نیستیم مثل خودت رفتار کنیم ببند دهنت و معلوم نیست از کجا بلند شده اومده ، ننه  بابا نداشته که تو طویله بزرگ شده یه ذره ادب نداره 

بعدشم بلند شو برو آشپزخونه تا اومد حرفی بزنه قشنگ انگشت اشارت و سمتش بگیر با چشمای غضبی بهش بفهمون که حدش و بدونه یک کم اولش ترس داره ولی قشنگ بشون سر جاش بگو زر اضافه بزنی چنان میخابونم دهنت که ۳۲ تا دندونت بشه دو تا کثافت عوضی هر چی ساکت شدن دور برداشته 

بگو خودت  به سلیطه گریی میزنی داد و غال میکنی فکر کردی هنره همه ازت  حساب میبرن نه عزیزم برات نمیبینن هم 😒😒😒 از هم کلام شدن باهات حالشون بهم میخوره خودشون در شان توی بی خشتک نمیدونن بس بی خانواده و بی اصل و نسبی 😏😏همین طوریم بکن بذار تا ته بسوزه 

یا سوسانو‌ مظلوممم فکر کنم شما از جاری این خانومم بی اعصاب تری😐🤣

من اصلا جاری ندارم ولی در کل از آدم‌های سلیطه وحشی خوشم نمیاد که یک مظلوم اینطوری کنن جاری خواهرم همینطوری نشوندم سر جاش 😁😁😁

2706