2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب ؟ منم این ماه خوردم امپل نداری ؟ از روز چند خوردی و چندتا

از روز ۳ پری شبی دوتا.دیروز دوتا تخمکم ازاد شده بود یکیش مونده بود ک همون دیشب امپولو زدم.بنظرت چند درصد امکان داره بگیره؟

خنده را معنی ز سر مستی نکن، آنکه میخندد غمش بی انتهاست🙂🍃🕊
2731
خب ؟ منم این ماه خوردم امپل نداری ؟ از روز چند خوردی و چندتا

فروردین هم همین قرصو خوردم روز یازده پری فولیکولم ۱۶بود حامله شدم ولی رشدش تو ۴هفتع متوقف شد

خوبه عزیزم  تنبلی تخمدان کمه  مال من اینقدر شدیده که به زور کلی آمپول هم سونوگرافی به ای ...

پریودم خیلی نامنظمه دوماه بود نشوه بودم امپول زدم.دعا کن برام نتیجه بگیرم این ماه

2738

ببین عزیزم در کنار داروهای که استفاده می‌کنی رژیم غذاییت رو هم تغییر بده . لبنیات خیلی کم استفاده کن بیشتر غذاهای طبع گرم بخور 

خیلی عوض شدم از اعصابم اصلا سراغی نیست.....کاربر قدیمی ام 
ببین عزیزم در کنار داروهای که استفاده می‌کنی رژیم غذاییت رو هم تغییر بده . لبنیات خیلی کم استفاده کن ...

دیروز دکتزم گفت خیلی خوبه اگه تا دو هفته دیگع پری نشدی بیا ازمایش بنویسم برات.شما دلت الان پاکه دعا کن منم حامله شم این ماه😍

یعنی امکان داره بگیره این ماه؟

انشاالله که باردار بشی بیخیال باش و استرس نداشته باش . من تو اون ماهی که اصلا فکرش رو نمی‌کردم و منتظر بودم پریود شم باردار بودم 

دیروز دکتزم گفت خیلی خوبه اگه تا دو هفته دیگع پری نشدی بیا ازمایش بنویسم برات.شما دلت الان پاکه دعا ...

انشاالله عزیزم این ماه یه نی نی میاد تو دلت برات دعا میکنم 😍⁦♥️⁩

از روز ۳ پری شبی دوتا.دیروز دوتا تخمکم ازاد شده بود یکیش مونده بود ک همون دیشب امپولو زدم.بنظرت چند ...

من از شب ۵ پری خوردم روزی دوتا تا ۵شب امپولم‌روز ۱۴ باید بزنم ولی سونو نرفتم این ماه های قبلش بدون دارو یه فولی خوب داشتم  حالا هرچی خدا بخواد  ایشالا که به حق فاطمه زهرا این ماه نینی دارمیشیم منکه  دلم خیلللییی میخواد 

2706