2733
2734
یعنی چی این حرف؟ آدم به مرده مگه کادو میده

کادویی نداد بابا چقدر شما آی کیو هستین میگم یعنی کادوی من همین حرفش و بد دهنیش بود اونم تو این روز من کادومو گرفتم. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی مرده شور این مردای بچه ننه و بیشعورو ببرن ک مثل شوهر منو تو همچیو به ادم زهر میکنن سره خانوادشون ...

دقیقا دلم میخواد همه جا اعلام کنم بچه ننه ها زن نگیرن. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
کادویی نداد بابا چقدر شما آی کیو هستین میگم یعنی کادوی من همین حرفش و بد دهنیش بود اونم تو این روز م ...

یکم ملایم تر باش

ان شاءالله مشکلاتتون حل بشه

میشه واسه اموات خودت و بابای من یه فاتحه بخونی🙏؟
2728
چه سبد گلی !  خوش به حالت  به من فقط یه شاخه گل داد

عزیزم گل مثلا از طرف پسرم بود.همون ی شاخه گلم خوبه دیگه مهم اینه که به یادت بوده حالا چه لفظی چه با ی شاخه گل یا هرچیزی.شرایط اقتصادی واقعا سخته و خب گلم چیزیه که بعد ۴ ۵روز طراوتشو از دست میده یجورایی پول دور ریختنه 

2738
فامیل ها مثل امثال شما نیستند غصه نخور

مبارکت باشههه ... من با کارت موافق نیستم ولی اینایی هم ک بهت توپیدن بنظرم حسادت کردن ... تو نی نی سایت باید بگی بدبختم تا همه هواتو داشته باشن

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
کشتی مارو با عشقت..فقط شما عشق دارید ما دشمن همیم آخه تو زندگی🥴نکن همه میگن نذار نکن زشته ..حرفت یه ...

ولش کن این بیماره محلش نده توهم داره

زخمی به قلبمه که دیگه خدا هم بغلم کنه خوب نمیشه
مبارکت باشههه ... من با کارت موافق نیستم ولی اینایی هم ک بهت توپیدن بنظرم حسادت کردن ... تو نی نی سا ...

والا من خوشبختم و اکثرا همیشه هوامو دارن و راهنماییم میکنن چه ربطی داره گلم؟

زخمی به قلبمه که دیگه خدا هم بغلم کنه خوب نمیشه
2706