2726

سلام دوستان من قبلا با یکی از پسرای فامیل دوست بودم و قصد ازدواج داشتیم ولی اون بهونه اورد ک اگ منو میخای باید باهام روستا زندگی کنی و...بعد چن بار کات بکل کات کردیم دی ماه ۹۸ 

بعد مرداد امسال اومد خاستگاریم مامانم ردش کرد 

حالا چون فامیله میبینمش نمیدونم چطور رفتار کنم ک فک کنه دیگ دوسش ندارم 

سلام خدافظی کنم باهاش حتی اگ اون نکرد ؟ یا باید اون سلام خدافظی کنه ک من جواب بدم اگرم نکرد منم نکنم؟

حرف بزنم باهاش عادی یا ن؟ 

اگ حرف زد چی؟و..

اون شب رفتیم تفریح بیرون 

بعد من سردم بود گفتم ی چای ب منم بدین سردمه اونم چای خودشو بهم داد بعد یکی از برادرزادش ی شکلات دستش بود بهش گفتم از گجا اوردی بلا گف فلانی بهم دادع بعد پسره نگام کرد سریع ی شکلات بهم داد

اون شب اومد نشست پیشم منم درس دانشگاهمو مینوشتم میگف بده بجات بنویسم منم گفتم مرسی خودم مینویسم خندید بعد گف ی برگه بهم بده میخام امضامو تغییر بدم اخه امضاش حروف اول اسم م بود بعد اسم خودشو امضا کرد بعد گف خوبه گفتم ارع 

سر سفره برنج واسم میکشه 

اون روزم گف قیمت گوشی واسم بگیر فردا خبرم کن ولی من ک اونو فردا نمیدیدم نمیدونم منظورش ای بود پیام بدم یا چ؟اینم بگم شمارمو ندارع ولی قبلاک کات میکردیم میدیدم میگف بهم پیام بده کارت دارم ولی الان اینحور گف یعنی من حساس شدم

بعد میگ من واسه معلمی میخونم میگف تحقیق کردم میدونم چی ب چیه بهم بگو چقدره حقوقت

اون شب من سرمو بالا گرفتم دیدم ی لحظه داش نگام میکرد من نگاش کردم ی جای دیگ رو نگا کرد و خودشو با حرف با مامانم مشغول کرد 

بعد ب مامانم میگف من اصلا کار خونه نمیکردم الان کار میکنه میگف بعد منم گفتم فردا نوکر میگیرم گف شاید اون شوهر دوس نداشته باشه

بعد اونروز گف عطرتو بهم بده میدونم داری بعد خالم سریع ی عطر بهش داد بعد باز ب م گف عطرتو بهم بده منم گفتم مگ بهت نداد گف ن تو بده منم دادم گفتم برش گردون گف باش ولی اونروز دیدمش هیچی نگف یعنی بگم بدش یا ولش کنم؟

بعد ب م میگف عطر تو خوبه خالمم میخاس عطرشو پس بگیره نزاش یعنی اینکاراش یعنی چی؟😔

ولی اون روز داخل جمع درباره ماشین اقساطی ازش پرسیدم گف حرف این برادرتو گوش بده اقساطی نخر گیج شدم؟😕

یعنی سوتی میده یا من حساس شدم ؟ اخه چن روز سوتی نمیبینم باز بنظرم سوتی میده ؟خاهشا راهنمایم کنید دعاتون میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی من که خیلی به ندرت میام نی نی سایت تا حالا دوبار تاپیک  این موضوع رو دیدم عزیزم اگر واقعا دنبال راهنمایی بودی تاپیک زدی راهنمایی هم شدی ولش کن دیگه دنبال رفتار اون افتادی اگه واقعا می خوادت میاد خواسگاری توام فکرات و می کنی اگرم نه چرا انقد خودت و درگیر می کنی

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
2728
2706