2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دختر شماره 1

اگر فکر می کنید دختر شماره ۱ جذاب تر است فرد با اعتماد به نفسی هستید که بدون هیچ تردیدی وارد چالش های جدید می شود. شما با خوش بینی، اشتیاق و اعتماد به نفس وارد این چالش ها می شوید. سخت تلاش می کنید تا از خودتان آدم با اعتبار و با لیاقتی بسازید و به کسی اجازه نمی دهید بهتر از شما باشد.

حذف کردم  نی نی یار ۵ اطاعت شد
دختر شماره 1 اگر فکر می کنید دختر شماره ۱ جذاب تر است فرد با اعتماد به نفسی هستید که بدون هیچ تردی ...

دختر شماره 2

قلب شما به عقلتان حکمرانی می کند. بیشتر ترجیح می دهید مسیری را که دلتان می گوید بروید نه مسیری که عقلتان می گوید. بیشتر اوقات مسیر درستی را می روید و منطق را به مبارزه می طلبید. شما انسان هوشیاری هستید و به سختی می توان شما را فریب داد.

دختر شماره 2 قلب شما به عقلتان حکمرانی می کند. بیشتر ترجیح می دهید مسیری را که دلتان می گوید بروید ...

دختر شماره 3

شما بسیار عقلانی هستید و دوست دارید ریزترین جزئیات هر چیزی را قبل از امتحان کردن ارزیابی کنید. به همین دلیل تصمیم گیری های شما بسیار طول می کشد. اما تصمیمی که می گیرید همیشه درست است.

دختر شماره 3 شما بسیار عقلانی هستید و دوست دارید ریزترین جزئیات هر چیزی را قبل از امتحان کردن ارزی ...

دختر شماره 4

شما آدم زیاد بلند پروازی نیستید اما به توانایی ها و چیزهایی که می توانید به دست بیاورید واقف هستید. برای رسیدن به اهدافتان سخت تلاش می کنید. می دانید که قرار نیست با هیچکس به جز خودتان رقابت کنید بنابراین هر روز تلاش می کنید پیشرفت کنید. مخالف پذیرفتن چالش های جدید نیستید اما دوست ندارید از منطقه امنی که برای خود ساخته اید بیرون بیایید.

2714

نمیدونم چه سخته همشون مثل همن🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️💔

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
یکم فکر کن یکیشو انتخاب کنید

یا 2 یا 1 که خب دو بنظرم🤔🤔

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
دختر شماره 2 قلب شما به عقلتان حکمرانی می کند. بیشتر ترجیح می دهید مسیری را که دلتان می گوید بروید ...

درست هم که نبود🚶🏻‍♀️💔

2706