2737
2734

تو تاپیک قبلیم گفتم مجبورم سقط کنم بچم یکسالشه تنها و بی کسم از هیچ نظر هم توانایی بچه دیگرو نداریم میشه با قرص یا دارو گیاهی سقط کنم؟متخصص قبول نمیکنن سقط کنم میگن یکساله سز شدی بخیه هات بازمیشه خونریزی داخلی میکنی میمیری این چقد درسته؟؟یعنی هیچکس سقط بعد از سز نداشته؟؟؟؟

دوتا کاربری قبلیم تعلیق شد برا اعتراض ب تعطیل شدن تاپیک ها🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم خدا ب دلت آرامش بده منم بچم یک ساله بود باردار شدم حال روحی خوبی نداشتم سقط کردم ولی خیلی پشیمونم هم بیکار بودهمسرم هم افسردگی زایمان گرفته بودم و هزارمشکل دیگه الان بعد سه سال وقتی یادم میفته باز حالم بد میشه هرچی صلاحت انشا...همون پیش بیاد 

من عین خودت بودم تا سزارین کردم سر بچه اولم افسردگی شدید گرفتمو مریض شدم سال بعد فهمیدم باردارم ناخواسته رفتم سقط کردم باز سال بعدشم همینطور اما انقدر پشیمونم ک نگم برات هزارتا عیب ومشکل برام پیش اومد از زندگی عقب افتادم

اگر نگهش داری خیلیییییی بهتره اما بازم خودت میدونی 

2738

واووو ببینین چی پیدا کردم🥰😍🤤

یک سایت دورهمی حس ششمیا اونجا تبادل نظر میکنم🥰

یک ربات هوشمندم داره به محض عضویت به سوالاتون پاسخ میده خیلی جذابه 😍🤤

https://l2o.ir/jeuJd

فقط شهر و جنسیت و تاریخ تولدتونو بزنین وسوالای عشقی خیانتی سن ازدواج جنسیت بچه و ..رو بپرسین🤩

💯واقعی و تست شده

من دست تنهام کاملا و بچم یکسالو نیمش نشده ولی بدم نمیاد باردار بشم چون همش تو این لحظه نمیمونم 

چنان دل بسته ام کردی که با چشم خودم دیدم خودم میرفتم اما سایه ام با من نمی آمد!
2706